ULUSAL

Fenerbahçe: "Bir futbolcu ve sağlıkçımızda koronavirüs bulgularına rastlanmıştır"

 
 298
Fenerbahçe: "Bir futbolcu vesağlıkçımızda koronavirüs bulgularına rastlanmıştır" - Fenerbahçe Kulübü, bir futbolcu ve bir sağlık heyeti çalışanında koronavirüs bulgularına rastlandığını açıkladı.BUGÜN NELER OLDU?
IHA

Fenerbahçe Kulübü, bir futbolcu ve bir sağlık heyeti çalışanında koronavirüs bulgularına rastlandığını açıkladı.BUGÜN NELER OLDU?

Sarı-lacivertli kulüpte koronavirüs alarmı verildi. Futbol camiasında da virüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından oyuncularını bugün tesislerde test için topladı. Kulüpten yapılan açıklamada, "Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır" denildi. Konuyla ilgili yapılan açıklamanın tamamı şöyle:

"Futbol A Takımımızın oyuncuları, teknik kadrosu ve idari çalışanları bugün Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde koronavirüs testinden geçmiştir. Yapılan tetkiklerde bir oyuncumuzda ve bir sağlık heyeti çalışanımızda yeni tip koronavirüs (COVID-19) bulgularına rastlanmıştır. Oyuncumuzun ve sağlık heyeti çalışanımızın ileri tetkiklerinin ve tedavilerinin yapılması amacıyla hastaneye sevkleri gerçekleştirilmiştir."

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Fenerbahçe: "Bir futbolcu ve sağlıkçımızda koronavirüs bulgularına rastlanmıştır" içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0