BAFRA

Fatih Yıldız: Kahvaltımıza Gelmeyecek Kadar Spor Düşmanı Mısınız

 
 2114
Fatih Yıldız: Kahvaltımıza GelmeyecekKadar Spor Düşmanı Mısınız - 1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız, iş adamlarına yönelik davetine katılmayanlara, “Kahvaltımıza gelmeyecek kadar spor düşmanı mısınız?” diyerek sitem etti.
Bafra Haber

1930 Bafraspor Başkanı Fatih Yıldız, iş adamlarına yönelik davetine katılmayanlara, “Kahvaltımıza gelmeyecek kadar spor düşmanı mısınız?” diyerek sitem etti.

Başkan Fatih Yıldız sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, katılanların ismini tek tek yazarak dua ederken, katılmayanları spor düşmanlığı ile itham ederek tepki gösterdi. 

35 iş insanının davet edildiği toplantıya sadece 6 iş insanı katıldı. Yıldız, sitem dolu açıklamasında şunları söyledi: Cuma günü 1930 Bafraspor yönetimi olarak kahvaltı verdik. 35 kişiyi aradık. Bunların içinde Kuyumcu, İşadamı, Oda Başkanları vardı. Sadece ve sadece 6 kişi geldi, üzüldük. Niye üzüldük, Bafraspor sadece bizim değil tüm Bafra’nın.

Kahvaltı programına katılan, Büyükşehir Başkanımız Zihni Şahin, Bafra Kaymakamı Ali Fuat Türkel, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ticaret Odası Başkanı Göksel Başer, Ziraat Odası Başkanı Osman Tosuner, Marangozlar Odası Başkanı Aydın Ev; İş Adamlarımız, Kuzey Su Ürünleri Başkanı ve İş adamı Osman Parlak, Bafra’mıza Üniversite kazandıran Kuyumcu İş adamı Akif Arslan, İş insanı Murat Karamanel, Galerici İş insanı Şükrü Büyüker, Damsan Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş ve isimlerini yazamadığım büyüklerimizden Allah razı olsun. Diğerlerine buradan sesleniyoruz. Biz zorla para istemiyoruz. Allah’ım daha çok versin sizlere, gözümüz yok. Kahvaltımıza gelemeyecek kadar spor düşmanı mısınız?

#bafra4#’da para kazanıyorsanız bir çocuğumuzu da kötü alışkanlıklardan siz kurtarın. Bizler para isterken A takım olarak düşünmeyin. 6 kategoride mücadele eden çocuklarımız var. Bizler bu çocuklarımıza sahip çıkıyorsak sizlerde sahip çıkın. Bazı iş adamları telefonlara çıkmayacak kadar acizler. Söyleyin yanlış bir şeyler mi yapıyoruz çocuklarımıza sahip çıkmakla?

Stadımızı kiraladık reklam verin dedik, bir kişi dahi aramadı. Aramayın sıkıntı yok. Sezonun başlamasına bir hafta kaldı. Bizler 3 senedir buradayız burada olmaya da devam edeceğiz. Gelmeyenleri de tek tek isimlerini yazmayacak kadar da karakterliyiz. Kulübün daha önceden borcu var dediniz kenara çekildiniz. Şimdi SGK ve vergi borçlarını ödeyen Zihni Şahin Başkanım, Efsane Dursun Ali Başkanım, Hüseyin Çamaş Başkanım, İş adamı Sinan Şenocak Ağabeyimize sonsuz teşekkürler ediyoruz. Zor Şartlarda olsa da 1930 Bafraspor her zaman ayakta kalamaya devam edecektir.

 • BafraHaber Yorum
 • Fatih Yıldız: Kahvaltımıza Gelmeyecek Kadar Spor Düşmanı Mısınız içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 5
User defaultYorumcu-100976
09 Ekim 2018
20:57
 • Yorumcu-100976
 • 09 Ekim 2018
 • 20:57

Başkan bu uzun mesele bafra futbola para vermekden bıktı. verılen paraların akıbıyetı yapılan burçlar , kamyon lımonlar yolda düşen paralar uzar.... başkan 20 tane bafralı gençın oynadıgı bır takım oluştur. insanları sadece para olarak yıllarca gördük. bunlar eskı işler yenı şeyler yapmak lazım. atatürk dedıgı zekı cevık ahlaklı sporcular ve bunlara sabır göster. altyapı ya üniversite mezunu antrenör gençlerı al. önce kurumsallaş, taşındıgın yere gerı dön orayı yenılet. gelır başkalarının vermesıyle bır yere kadar. spor okulları, sosyal tesısler vb gelırler sagla başkan şuan bırak şampıyonlugu bunları yap tarıhe gec. şuan zihni başkan burcu ödedi diye yenı burçlar yapma bu ülkede her takım şampıyon bır altınordu örnegı var. bırde burçla batan eskışehır, gazıantep var. kusura bakma başkan bundan sonra kı uzun yıllar bafrayı yönetenlere bafrada sporu bıtıren futbolu tercıh edıp. bafra bır daha kıyamete kadar göremıyecegı süper lıgde voleybol ve hentbol takımını kapatıp sadece futbola yöneltı. o zaman hentbol genç mıllı takımın % 70 bafralıydı. o gençlere o zaman kı sıyasıler kıydı. şuan a mıllı takımda oynuyorlar. sayın egıtımcı zıhnı şahın hamıt kılıç spor sadece futbol degıldır. bafrada iki voleybol üç basketbol kulübü var bunların altyapıda 1000 aşkın sporcusu var. gecen gençlık merkezıne cucugu spora yazdırmaya gıttım. voleybol 300 kışı basketbolda 250 kışı sıra beklıyor. daha dıger sporlarıda bafra haberde okudum 150 kışı kuşak almış. bravo... beledıye voleybol a takım haberını okuduk. basketbol a takım vardı. ne oldu ? sevgılı bafralı sıyasıler. sporda eşıtlık ve adaletlı olun. bakacagız görecegız. yıllarca hor görülmüş bu branşlara sahıp olan bırı cıkacak mı ?

Cevap
 • Yorumcu-107705
 • 14 Ekim 2018
 • 20:13

Diğer branşlar spor değilki,tv de futboldan başka proğram varmı voleybolda belediyede zordan yapıyorlar.

Cevap
 • Yorumcu-94419
 • 10 Ekim 2018
 • 22:13

Aĝzına sağlık

User defaultYorumcu-107601
11 Ekim 2018
00:13
 • Yorumcu-107601
 • 11 Ekim 2018
 • 00:13

Kimse senin kahvaltı davetine gelmek zorunda degil. ben olsam ben de gitmezdim. ben oraya yardim edim bafrayi temsil etsinler diye onlar o parayla yolsuzluk yapsınlar. basari falan hiçbir şey de yok. soyguncu hepsi ya. baframiz icinmismis. hadi oradan

User defaultYorumcu-96225
10 Ekim 2018
16:20
 • Yorumcu-96225
 • 10 Ekim 2018
 • 16:20

Bafra spor yönetilemedigi icin buralarda,mahmut hoca lafim yok ,bafranin futbol adina en kariyerli isimlerinden biri,halil hoca hic darilmasin bilgisi yok yardimci hoca .baktiginda nerdeyse bafrali yok,sunu diyeceklerinden eminim bafrali oynattikta ne oldu ,ben söylim cok seyler olurdu ama her firsatta bafralilara siz bizim cocugumuzsunuz idare edin ötekilere para vermessek giderler muammelesi yapildi yillarca ,baskanada yakistiramadim yardim etmeyen süpor düsmanimisin tavrini ,kimler harcanmadiki bafra sporda saysam sayfalar almaz ,basarili olmak icin iyi bir yönetim sart kordünasyonlu calisacak

Daha Fazla Yorum