BAFRA GÜNDEM

Eyüp Atmaca'nın Adamı Özdemir Davran'dan Da Mektup Var

 
 5857
Eyüp Atmaca'nın Adamı ÖzdemirDavran'dan Da Mektup Var - Suç örgütü lideri olmakla suçlanarak tutuklanan ve cezaevinden kendisine ihanet eden kişileri mektupla tehdit eden Eyüp Atmaca`ya cevap yine cezaevinden ve mektupla geldi.
Bafra Haber

Suç örgütü lideri olmakla suçlanarak tutuklanan ve cezaevinden kendisine ihanet eden kişileri mektupla tehdit eden Eyüp Atmaca`ya cevap yine cezaevinden ve mektupla geldi.

Eyüp Atmaca suç örgütü dosyası kapsamında tutuklanarak cezaevine gönderilen Özdemir Davran, Bafra Haber üzerinden Eyüp Atmaca`ya mesaj gönderdi.

{haber}Eyüp Atmaca, 13 Temmuz 2017 tarihinde 300 polis tarafından düzenlenen operasyon sonucu 29 adamı ve cephaneliği andıran silahlar ile yakalanarak gözaltına alınmış ve önce adamı olduğu ileri sürülen 10 kişi daha sonra da ilişkisi olduğu iddia edilen 7 kişi tutuklanmıştı.

Tutuklanmalar sonrası yeraltı dünyasında, Eyüp Atmaca`nın adamı olarak bilinen Özdemir Davran`ın itirafçı olduğu iddia edilmiş ve Eyüp Atmaca da cezaevinden gönderdiği ve sosyal medya hesabından yayınlanan mektup ile kendisine ihanet edenleri "Sakın sanılmasın HAİN olan BERHUDAR olur, ya boynu vurulur ya da berbat olur"  sözleri ile tehdit etmişti.

Söylentiler üzerine, Eyüp Atmaca`nın adamı olarak bilinen Özdemir Davran, tutuklu olarak kaldığı Bandırma F Tipi cezaevinden Bafra Haber`e mektup gönderdi ve iddialara cevap verdi.

İşte Özdemir Davran`ın mektubu:

  • BafraHaber Yorum
  • Eyüp Atmaca'nın Adamı Özdemir Davran'dan Da Mektup Var içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0