BAFRA

Eyüp Atmaca Suç örgütü davasında 7 tahliye

 
 16732
Eyüp Atmaca Suç örgütü davasında 7 tahliye - Örgüt liderliğini Eyüp Atmaca'nın yaptığı Atmaca Grubu isimli davanın duruşmalarına başlandı.
Bafra Haber

Örgüt liderliğini Eyüp Atmaca'nın yaptığı Atmaca Grubu isimli davanın duruşmalarına başlandı.

Suç işlemek amacıyla kurulan örgüte üye olma, birden fazla kişi tarafından birlikte yağma, silahla yağma, suç örgütüne yarar sağlamak maksadıyla yağma, var olan suç örgütlerini oluşturdukları korkutucu güçten yararlanarak yağma iddiası ile hâkim karşısına çıkan Eyüp Atmaca ve şüpheli 28 kişinin yargılanmasına başlandı.

13 Temmuz 2017 tarihinde Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin operasyonu ile yakalanan 18’i tutuklu 28 sanığın yargılanmasına dün Bafra Ağır Ceza Mahkemesinde başlandı.

Türkiye’nin dört bir yanındaki cezaevlerine dağıtılan sanıklar mahkeme için Bafra'ya getirildi. Gece boyu devam eden duruşma bu sabah 10 sıralarında sona erdi.

Davanın ilk duruşmasında tutuklu sanıklardan, Adem S., Barış Ş., Burak T., Çiğdem K., Samet İ., Mustafa U., Ercan G., Fatih A. tahliye oldu.

Diğer tutuklu sanıklar Eyüp Atmaca, Gürkan A., Bülent E., Selçuk E., Onur K., Özdemir D., Recep B., Samet K., Uğur E., Ahmet A.,  Nevzat Y.’nin tutukluluklarının devamına karar verildi. Diğer 8 şüphelinin tutuksuz yargılanmasının devamına karar verildi.

19 MAYIS'TAKİ ÖRGÜT EVİNDE CEPHANELİK

Samsun Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, Samsun Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde 3 ay süren çalışmalar sonucu 13 Temmuz 2017 tarihinde sabaha karşı, Özel Harekat Şube Müdürlüğü ve diğer polislerden oluşan 300 polisin katılımı ile Bafra ve 19 Mayıs ve İzmir ‘de 29 adrese operasyon düzenlenmiş ve 28 kişi gözaltına alınmış; gözaltına alınan şahıslar ile birlikte 1 adet Kaleşnikof uzun namlulu silah, 1 adet İsrail yapımı Uzi marka otomatik silah, 1 adet İtalyan yapımı Agram 2000 adlı otomatik silah, 11 adet ruhsatsız tabanca, 5 adet pompalı tüfek, 3 adet kurusıkı tabanca, 1 adet havalı tabanca, 6 adet antika görünümlü tabanca, 1 adet havalı tüfek, 1 adet kasatura, 1 adet kılıç ve çok sayıda mermi ele geçirilmişti.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Eyüp Atmaca Suç örgütü davasında 7 tahliye haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 35
Favicon
Yorumcu-96311

Adalet ne tuhaf bu insanlar clkmall eyüp abiye selam lar 25. nisan tahliye inşallah allah yar ve yardlmclsl olsun saygllar sedat turker

Favicon
Yorumcu-96311

bafrada kime sorsanız eyüp abi için kötü soylemez çünkü o. herkes yardlmcl eder paran yok iste tanlmazsa bile verir böyle fakir babasl içerde hayret devlet nerde inşallah 25 nisan tahliye saygllar eyüp abime allah yar ve yardlmclsl olsun sedat turker

Favicon
Yorumcu-96311

Ben bafrallylm aslm

Daha Fazla Yorum