BAFRA

Eski Tekel Binası Arsası Otopark Oldu Hem de Ücretsiz!

 
 2649
Eski Tekel Binası ArsasıOtopark Oldu Hem de Ücretsiz! - Trabzonlu bir iş insanı tarafından satın alınan eski Tekel Binasıarsası, geçici olarak ücretsiz otopark alanı olarak hizmet vermeye başladı.
Bafra Haber

Trabzonlu bir iş insanı tarafından satın alınan eski Tekel Binasıarsası, geçici olarak ücretsiz otopark alanı olarak hizmet vermeye başladı.

Bafra Belediyesi Ağustos ayı Meclis toplantısında eski Tekel binasının bulunduğu arsanın belediyeye ait ücretsiz otopark olacağı açıklandı.

Eski Tekel binası arsası bugün itibari ile otopark hizmeti vermeye başladı. Başkan Hamit Kılıç, bugün arsa alanında inceleme yaptı, arsaya afişler asıldı ve kapı açıldı.

Ağustos ayı Bafra Belediye Meclis Toplantısında konuşan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Bafra'nın trafik sıkıntısını belirterek bunu nasıl aşarız bu problemi nasıl çözeriz istişaresi yaparken, eski tekel binasının bulunduğu arsayı Bafra Belediyesi ücretsiz otoparkı yapmak için girişimlerde bulunduk. Tekel binasının arsası şu an atıl bir durumda. Arsa sahipleri ile görüşmeler neticesinde burayı kiraladık. Bafra'nın trafik sorununu çözmek hem de trafiği rahatlatmak adına böyle bir girişimde bulunduk. Bu yer Bafralıların ücretsiz otopark olarak kullanacakları bir yer haline gelecek. Arsa sahibi burada bir girişimde bulunduğunda belediye burayı sorun çıkarmadan boşaltacak.” dedi. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Eski Tekel Binası Arsası Otopark Oldu Hem de Ücretsiz! haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 12
Favicon
Yorumcu-99754

Ustat yapılar yorumların yasımadıgını goruyorum cunku elekten gecırılıp ogle verılıyor veremıyorlar mamaları kesılır

Favicon
Yorumcu-99747

Burası zamanında devletin arsası değil miydi? ne zaman devlet kiracı konumuna geçti? korkuyorum topraklarında tarım ile uğraşan köylümüz de kendi toprağında yıllar sonra işçi olarak çalışacak diye. yerli tohum projesine kimse ağzını açamıyor örneğin, yerler konuşanı...

Favicon
Yorumcu-100976

Anlamış degılım. şimdı buraya kıra verecegıne üniversitenin arkadakı otoparkı katlı otopark yap. al sana 40 yıllık yatırım. vizyon işte

Daha Fazla Yorum