ULUSAL

Erdoğan'dan İlker Başbuğ'a sert yanıt! 'Yazıklar olsun'

 
 594
Erdoğan'dan İlker Başbuğ'asert yanıt! 'Yazıklar olsun' - Erdoğan, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un Afrin ile ilgili sözlerine "Söylediklerini tasvip etmemiz mümkün değil. yazıklar olsun gereken cevabı alacak" diye yanıt verdi.
IHA

Erdoğan, eski Genelkurmay Başkanı İlker Başbuğ'un Afrin ile ilgili sözlerine "Söylediklerini tasvip etmemiz mümkün değil. yazıklar olsun gereken cevabı alacak" diye yanıt verdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İlker Başbuğ'un, 'Afrin siyasete alet edilmesin' açıklaması üzerine; 'Ben bunu az önce duydum ve bir Genelkurmay Başkanından, emekli de olsa, böyle bir açıklamayı duymak, bizler için büyük bir talihsizliktir. Bir defa, siyasete alet edildiğini söylemek onun haddine mi? Söylediklerini tasvip etmemiz mümkün değil. yazıklar olsun gereken cevabı alacak' dedi. 

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Erdoğan'dan İlker Başbuğ'a sert yanıt! 'Yazıklar olsun' haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 1
Favicon
Yorumcu-96270

Komutanın dediği doğru. silahlı kuvvetlerin başarısıyla siyaset yapmayın.

Optimized e93e61f2 bd0d 457a ae7b 9a34cde1d186