BAFRA

Engelli Kpss Sınavı Hazırlık Kursu Rekor Katılımla Başladı

 
 1147
Engelli Kpss Sınavı HazırlıkKursu Rekor Katılımla Başladı - Bafra Görme Engelliler Derneği ve Bafra Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile organize edilen Engelli Kamu Personeli Seçme sınavı hazırlık kursu başladı. 
Bafra Haber

Bafra Görme Engelliler Derneği ve Bafra Halk Eğitim Merkezi işbirliği ile organize edilen Engelli Kamu Personeli Seçme sınavı hazırlık kursu başladı. 

Bafra Gençlik Merkezinde başlayan kursa 53 kursiyer katıldı. İlk kez bu kadar yoğun ilginin olduğu hazırlık kursunda dersler 2 sınıfta verilecek. 

Bafra Görme Engelliler Derneği Başkanı Mustafa Kaplan, hazırlık kursu ile ilgili olarak şunları söyledi:

Bafra görme engelliler derneği #bafra0# halk eğitim merkezi müdürlüğü Bafra gençlik merkezi müdürlüğü ortak projemiz olan 2020 engelli memur alım sınavına hazırlık kursumuz bugün saat 9’00’da başladı. 

53 katılımcımızda Bafra’da hiç görülmemiş bir sayıya ulaşılmış projemiz amacına ulaşmıştır. Bafra Görme Engelliler Derneği üzerine aldığı sorumluluğun bilincinde ve farkındadır. Kursa katılan kursiyerlerimize ve ailelerine şunun sözünü verebilirim: Tüm kursiyerlerimize sınavı kazanmaları ve başarılı olmaları noktasında her türlü desteği veriyoruz, vereceğiz.

Projemizde, hocalarımızı tahsis ederek bizlere yardımcı olan ilçe Halk Eğitim Müdürlüğüne, salon tahsis ederek kurs yerlerimize kurs alanı yaratan Bafra Gençlik Merkezi Müdürlüğümüze teşekkürü bir borç bilirim.

  • BafraHaber Yorum
  • Engelli Kpss Sınavı Hazırlık Kursu Rekor Katılımla Başladı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-125379
10 Ekim 2019
14:37
  • Yorumcu-125379
  • 10 Ekim 2019
  • 14:37

Mustafa başkanı başarılı çalışmaları açısından tebrik ediyorum.