BAFRA

Eğitimci Yazar Faruk Gülşen Zuvata Adlı Kitabını Katipoğlu’na Hediye Etti

 
 2778
Eğitimci Yazar Faruk Gülşen ZuvataAdlı Kitabını Katipoğlu’na Hediye Etti - Bafra Rehberlik Araştırma Merkezinde (RAM)
görev yapan eğitimci yazar Faruk Gülşen, Erdem Yayınlarından piyasaya çıkan “ZUVATA”
adlı kitabını, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipolu'na hediye
etti.
Bafra Haber

Bafra Rehberlik Araştırma Merkezinde (RAM) görev yapan eğitimci yazar Faruk Gülşen, Erdem Yayınlarından piyasaya çıkan “ZUVATA” adlı kitabını, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ali Katipolu'na hediye etti.

Katipoğlu, “Rehber Öğretmenimiz Faruk Gülşen yazmış olduğu “ZUVATA Kayıp Arkadaşım” adlı kitabını takdim ettiler. Kendisini tebrik ediyoruz. Başarılı çalışmalarının devamı duası ile.” dedi.

1984 yılında İstanbul'da doğan yazar, ilk ve ortaöğretim sonrası kazandığı Atatürk üniversitesi Psikolojik danışmanlık ve rehberlik bölümünden 2007 yılında mezun oldu ve aynı yıl Milli Eğitim Bakanlığı kadrosuna atanarak Van Ticaret Meslek Lisesinde göreve başladı.

Meslek hayatı boyunca çeşitli eğitimlere katılan yazar, 2010 yılında Van Devlet Tiyatrolarında profesyonel sahne deneyimi yaşadı. Aynı yıl Sabancı üniversitesinde yaratıcı yazarlık eğitimi derslerine katıldı.

Bir dönem lisansli tenis oyuncusu ve tenis antrenörlüğü de yapan yazar, eğitim hayatına Ondokuzmayıs Üniversitesi Arkeoloji Bölümünde Yüksek Lisans öğrencisi olarak devam etmekte.

Yazar Faruk Gülşen ilk imza gününü ise Samsun Province'de gerçekleştirdi. 8 yıldır Bafra’da yaşayan yazar evli ve bir çocuk babası.

Yazarın kitabını internet üzerinden isim olarak aratırsanız D&R sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Kitabın konusu ise şöyle: "5- 6 yaşlarında bir çocuk, zürafa şeklindeki peluş uyku arkadaşını kaybediyor. Arkadaşını rüyalarında yaşadığı bir macerayla arayıp bulmaya çalışıyor. Bu yolculuk sonunda aslında annesinin ölümünü kabullenmesi gerektiğini fark ediyor.”

Oktay ZERRİN- Bafra

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Eğitimci Yazar Faruk Gülşen Zuvata Adlı Kitabını Katipoğlu’na Hediye Etti içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0