BAFRA GÜNDEM

Dünya Yaban Hayatı Günü Kuş Cenneti'nde "Özel” kutlandı

 
 861
Dünya Yaban Hayatı GünüKuş Cenneti'nde "Özel” kutlandı - Tarım ve Orman Bakanlığı Samsun 11. Bölge Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Bölge Müdürlüğünce “3 Mart Dünya Yaban Hayatı Günü” nedeniyle Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde Samsun Özel Eğitim Uygulama Okulu ile birlikte etkinlik düzenlendi.
IHA

Tarım ve Orman Bakanlığı Samsun 11. Bölge Doğa Koruma ve Milli Parklar (DKMP) Bölge Müdürlüğünce “3 Mart Dünya Yaban Hayatı Günü” nedeniyle Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti’nde Samsun Özel Eğitim Uygulama Okulu ile birlikte etkinlik düzenlendi.

Etkinlik kapsamında Samsun Özel Eğitim Uygulama Okulunun özel öğrencilerine Kuş Cenneti’nde bulunan Leylek Ormanı gezdirildi. Daha sonra Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti Yönetim Merkezinde düzenlenen program da, Bafra DKMP Şefi Cengiz Akyüz tarafından öğrencilere; bölgede yaşayan yaban hayvanlarının doğal ortamlardaki görüntülerinin de yer aldığı bir sunum yapıldı. Yönetim merkezindeki programın tamamlanmasının ardından özel öğrencilere Kızılırmak Deltası Kuş Cenneti gezisi yaptırıldı.
Etkinliğe 11. Bölge Müdürü Hasan Terzioğlu, Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Şaban Hüryaşar, Samsun Özel Eğitim Uygulama Okulu Müdürü Ayhan Taşkın ve okul öğretmenleri, çalışanları ile şube müdürleri ve personeli katıldı.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Dünya Yaban Hayatı Günü Kuş Cenneti'nde "Özel” kutlandı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0