SAĞLIK

Dr. Yakup Sezer Özel Muayenehanesinde Mikrocerrahi Ameliyatı İle Bel Fıtığından Kurtuldu

 
 3865
Dr. Yakup Sezer Özel MuayenehanesindeMikrocerrahi Ameliyatı İle Bel Fıtığından Kurtuldu - Samsun’da yaşayan 43 yaşındaki Ülkü Ocak,  sol bacak ağrısı ve düşük ayak şikâyetinden dolayı, Doktor Yakup Özel Muayenehanesine gelerek şikâyetlerinden kurtuldu.
Bafra Haber

Samsun’da yaşayan 43 yaşındaki Ülkü Ocak,  sol bacak ağrısı ve düşük ayak şikâyetinden dolayı, Doktor Yakup Özel Muayenehanesine gelerek şikâyetlerinden kurtuldu.

Tedavi olmadan önce sol bacak ağrısı, sol ayakta kuvvetsizlik ve düşük ayak şikâyetinden dolayı, çok sıkıntılar çektiğini dile getiren, 43 yaşındaki Ülkü Ocak isimli hasta, "Son zamanlarda ağrım gittikçe artmaya başladı. Ben de hastalığımı araştırdım ve Doktorumuz Yakup Sezer'i buldum. Zaten Hocamızı Bafra'dan da biliyoruz. Kendisini orada da duymuştuk. Hocamızla tanıştım ve kendisiyle mikro cerrahi bel fıtığı ameliyatı hakkında bilgiler aldım ve ameliyat olmaya karar verdim. Çok şükür bütün şikâyetlerim geçti, artık ayaklarımı oynatabiliyorum. Bu zamana kadar korktuk ama Yakup Hocam sayesinde bu korkudan da kurtulmuş oldum. Yakup Sezer hocama çok teşekkür ederim." dedi.

Ülkü Ocak isimli hastaya yapılan işlemler hakkında bilgiler veren Beyin, Omurilik ve Sinir Cerrahisi Uzmanı Op. Dr. Yakup Sezer, “Mikrocerrahi bel fıtığı ameliyatı gerçekleştirilen operasyonlarda hastalar günübirlik yatış yapılmaktadır. Küçük bir (1, 1,5 cm'lik) kesiden fıtığı alma yöntemidir. Hastamızı da baymadan bu işlemi yapıyoruz. Ameliyattan sonra aynı gün veya ertesi gün eve gidebilir. Kısa bir süre içerisinde de iş hayatına dönebilmektedir.” diye konuştu.