ULUSAL

Devlet Bahçeli'den Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin açıklama

 
 137
Devlet Bahçeli'den BarışPınarı Harekatı'na ilişkin açıklama - MHP Lideri Devlet Bahçeli Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin yaptığı açıklamada "Terör örgütlerinin belinin kırılması, Türkiye’yi kuşatma ve kundaklama niyetine haiz mihrakların oyunlarının bozulması artık kaçınılmaz bir mecburiyettir"dedi.BUGÜN NELER OLDU?
IHA

MHP Lideri Devlet Bahçeli Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin yaptığı açıklamada "Terör örgütlerinin belinin kırılması, Türkiye’yi kuşatma ve kundaklama niyetine haiz mihrakların oyunlarının bozulması artık kaçınılmaz bir mecburiyettir"dedi.BUGÜN NELER OLDU?

Devlet bahçeli'nin açıklamasından satır başları şöyle:

"Milliyetçi Hareket Partisi Barış Pınarı Harekatı'nın yürekten ve tam bir destekle arkasında ve yanındadır."

"Türk Silahlı Kuvvetleri ile Suriye Milli Ordusu eşgüdüm ve işbirliği halinde PKK/YPG ve DEAŞ terör örgütlerinin kökünü kazımak hedefiyle muazzam bir harekatın içindedir."

"Terör örgütlerinin belinin kırılması, Türkiye'yi kuşatma ve kundaklama niyetine haiz mihrakların oyunlarının bozulması artık kaçınılmaz bir mecburiyettir."

"Türkiye Cumhuriyeti, saat 16.00 itibarıyla başlayan Barış Pınarı Harekatı'yla bekasını ve milli varlığını çok ciddi şekilde tehdit eden hain ve bölücü örgütleri yuvalandığı ve saklandığı coğrafi alanlarda etkisiz hale getirmek için kutlu bir sefere çıkmıştır."

"Türk milleti terörle yaşamaya alışmayacak, bu zillete asla tahammül etmeyecektir"

Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Devlet Bahçeli'den Barış Pınarı Harekatı'na ilişkin açıklama içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-130575
09 Ekim 2019
17:44
  • Yorumcu-130575
  • 09 Ekim 2019
  • 17:44

Adamsın. devletinsin.