BAFRA

Damsan’dan Fidan Dikimi Etkinliğine Destek

 
 4517
Damsan’dan Fidan Dikimi Etkinliğine Destek - DAMSAN Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımlarıyla gerçekleşen, “11 Milyon Fidan Dikimi” etkinliğine firması adına örnek teşkil etmesi amacı ile destek verdi. 
Bafra Haber

DAMSAN Yönetim Kurulu Başkanı Serdal Sefa Kocabaş, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılımlarıyla gerçekleşen, “11 Milyon Fidan Dikimi” etkinliğine firması adına örnek teşkil etmesi amacı ile destek verdi. 

Tarım ve Orman Bakanlığı koordinasyonunda başlatılan "Geleceğe Nefes" seferberliği çerçevesinde Bafra İlçesine bağlı Tepecik Mahallesi'nde 7'den 70'e büyük bir katılımla fidanlar toprakla buluşturuldu. Saatler tam 11.11’de ise eş zamanlı fidan ekimi gerçekleştirildi.

#bafra0# Protokolünün, daire müdürlerinin ve öğrencilerin, vatandaşlarında büyük ilgi gösterdiği fidan dikimine Serdal Sefa Kocabaş da fidan dikerek destek verdi. 

Serdal Sefa Kocabaş, “Gelecek nesillere yeşil bir çevre bırakmamız için ağaçların büyük önemi var. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde böyle bir proje hayata geçirilmiştir. Yapılan bu fidan dikimiyle gelecek nesiller için önemli bir adım atmış oluyoruz.” dedi.