BAFRA

Çocuklarımız Böyle Zehirleniyor!

 
 3545
Çocuklarımız Böyle Zehirleniyor! - Samsun’un Bafra ilçesinde çocuk yaşta iki kişinin güpegündüzuyuşturucu etkisi olan madde kokladığı amatör bir kameraya yansıdı.
Bafra Haber

Samsun’un Bafra ilçesinde çocuk yaşta iki kişinin güpegündüzuyuşturucu etkisi olan madde kokladığı amatör bir kameraya yansıdı.

Çocuklar, metruk bir binanın merdivenine oturup, ellerinde poşetler ile uyuşturucu etkisi olan madde koklarken polisin olay yerine geldiği göründü. 


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Çocuklarımız Böyle Zehirleniyor! haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 4
Favicon
Yorumcu-94568

Bu gençleri kazanmak lazim dışlamak yerine bunlar bizim kendi çocuklarımızda ola bilir bu uyuşturucunun sonu yok devlet napsın polis napsın biri giriyo oburu başka köşede satmaya başlıyo az duyarli olalım lütfen cahillige gerek yok belkide aile ilgisizliğinden yada aile eğitimi zayıf olduğundan da olabilir bi çok sebebi ve nedeni olabilir az akıl vermek ve toplum içine kazandırmakla uğraşın dışlamayın gençleri onlar sözde cahil bu dışlayanlar bana göre dahada cahil kimse kusura bakmasın arkadaş.

Favicon
Yorumcu-94374

Sizin tek yaptigınız tek şey akıl vermek zaten icraat yapcaksın klavye başında akıl vermiceksin

Favicon
Yorumcu-94293

Burda yorumu görünce bı an yorum yazmak istedim toplum bilinçlendirilmeli bu şekilde yorum yazanlar yüzünden bu hallerdeyız beter olsun dıe değil bole dışlayarak değil bunları bu bataklıktan cıkarmak önemli cahıl cocuklar onlar zavallı ınsanlar degıl

Daha Fazla Yorum