BAFRA

Chp Kadın Kollarından Çözüm Kolejine Ziyaret 

 
 1114
Chp Kadın Kollarından Çözüm Kolejine Ziyaret  - Cumhuriyet Halk Partisi Bafra Kadın Kolları Başkanı Leyla Demir, CHP Bafra Belediye Başkan Adayı Veteriner Kemal Bütüner’in eşi Cavidan Bütüner ve Kadın Kolları Üyeleri Bafra Çözüm Kolejini ziyaret ederek, okulun kadın öğretmenlerinin Kadınlar Gününü kutladı.
Bafra Haber

Cumhuriyet Halk Partisi Bafra Kadın Kolları Başkanı Leyla Demir, CHP Bafra Belediye Başkan Adayı Veteriner Kemal Bütüner’in eşi Cavidan Bütüner ve Kadın Kolları Üyeleri Bafra Çözüm Kolejini ziyaret ederek, okulun kadın öğretmenlerinin Kadınlar Gününü kutladı.

CHP Bafra Belediye Başkan Adayı Veteriner Kemal Bütüner’in eşi Cavidan Bütüner, “Bugün, hem Çözüm Kolejinin kadın öğretmenlerinin Kadınlar Gününü kutlamak, hem de yeni açılan Çözüm Kolejine hayırlı olsun demek için gelmiş bulunuyoruz. Bizleri kabul eden Çözüm Koleji kurucularından Abdurrahman Çakmak ve Cafer Koç'a teşekkür ediyoruz.” dedi. 

Ziyaretten memnuniyetlerini dile getiren Çözüm Koleji Kurucuları Abdurrahman Çakmak ve Cafer Koç, “Bu nazik ziyaretinizden dolayı şahsım ve çalışanlarım adına teşekkür ediyorum. Cavidan Bütüner'e ve değerli eşi Cumhuriyet Halk Partisi Bafra Belediye Başkan Adayı Veteriner Kemal Bütüner'e başarılar dileriz” dedi.

CHP Kadın Kolları, Çözüm Kolejinde görev yapan kadın öğretmen ve çalışanlara çeşitli hediyeler ve karanfil takdim ettiler. 


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Chp Kadın Kollarından Çözüm Kolejine Ziyaret  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0