ALAÇAM

Camiler ve okul servislerinde korona önlemi

 
 2330
Camiler ve okul servislerinde korona önlemi
 - Samsun’un Alaçam’da ilçesinde korona virüsüne karşı camiler, abdesthaneler, okullar, öğrenci yurtları ve öğrenci servisleri dezenfekte çalışması yapılıyor.
IHA

Samsun’un Alaçam’da ilçesinde korona virüsüne karşı camiler, abdesthaneler, okullar, öğrenci yurtları ve öğrenci servisleri dezenfekte çalışması yapılıyor.

Alaçam Belediyesi ekipleri tarafından öğrencinin ve vatandaşların yoğun kullandığı bölgeler korona virüsünden korunması amacıyla ilçede bulunan camiler, abdesthaneler, okullar, öğrenci yurtları ve öğrenci servisleri dezenfekte çalışması başlatıldı. Araçlar, öğrencileri bırakıldıktan sonra yaklaşık 30 dakikalık işlemden geçirilerek, dezenfekte ediliyor.
İnsan sağlığına zarar vermeyen ve Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı dezenfektan ürünleriyle özel kıyafetli temizlik personelleri tarafından ilaçlanarak detaylı şekilde dezenfektan işlemlerini gerçekleştiriyorlar. Kullanılan İlaç, mantar, küf ve bakterileri öldürüyor. Mekanik temizlikle dokunma noktalarının kaba yerlerini dezenfektan ile temizleniyor.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Camiler ve okul servislerinde korona önlemi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0