SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Büyükşehirden Bocce Bowling Dart Federasyonuna malzeme desteği

 
 780
Büyükşehirden Bocce BowlingDart Federasyonuna malzeme desteği - Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Bocce Bowling Dart Federasyonu İl Temsilciliğine malzeme desteğinde bulundu.
IHA

Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsun Bocce Bowling Dart Federasyonu İl Temsilciliğine malzeme desteğinde bulundu.

Son yıllarda bocce ve dart sporuna olan ilgi giderek büyüdüğünü bu nedenle taleplerini karşılamada güçlük çektiklerini ifade eden Samsun Bocce Bowling Dart Federasyonu İl Temsilcisi Ramazan Çoban, “2018 -19 eğitim öğretim yılı okulların açılmasıyla birlikte 17 ilçemizdeki okullarımızdan ciddi anlamda bocce petank ve dart malzemeleri talep edildi. Il temsilciliği olarak Büyükşehir Belediyemizle görüşmeler yaparak bizler destek olmalarını istedik. Yaptığımız görüşmeler sonunda imkanları ölçüsünde bizlere destek oldular. Amacımız bocce ve dart sporunu tüm Samsun’a tanıtmak gerekse Samsunumuzdan başarılı sporcular çıkartmaktır. Bizlere desteklerini esirgemeyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanımız Zihni Şahin’e Bocce Bowling Dart Federasyonu Samsun İl Temsilciliği adına şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Büyükşehirden Bocce Bowling Dart Federasyonuna malzeme desteği içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-109145
05 Kasım 2018
15:04
  • Yorumcu-109145
  • 05 Kasım 2018
  • 15:04

Güzel bir hareket