BAFRA

“buraya Da Park Edilir Mi” Demeden Önce Haberi Okuyun...

 
 4043
“buraya Da Park EdilirMi” Demeden Önce Haberi Okuyun... - Bafra’da Bulvardaki refüjün başladığı yerepark eden araçsürücüsü sürücüler ve vatandaşlar tarafından tepki çekti ama sanıldığı gibiçıkmadı.
Bafra Haber

Bafra’da Bulvardaki refüjün başladığı yerepark eden araçsürücüsü sürücüler ve vatandaşlar tarafından tepki çekti ama sanıldığı gibiçıkmadı.

Bafra’da Atatürk Bulvarı ile Tekel Caddesi’nin kesiştiği yerdeki refüjün başına aracını park eden sürücü tepki çekti. Etraftan geçenlerin “Buraya da park edilmez ki”, “Yok bu kadar da değil” serzenişleri arasında sürücünün park etme sebebi bir süre sonra ortaya çıktı.

Araç sürücüsünün park edilen yere tekrar gelmesi ile aracın arıza yaptığı ortaya çıktı. Sürücü bir arkadaşının aracı ile gelip aracını halat aracılığı ile çektirterek olay yerinden uzaklaştı.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • “buraya Da Park Edilir Mi” Demeden Önce Haberi Okuyun... içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 8
Favicon
Yorumcu-104422

Araç bozulduysa öylece yolda bırakmakmı lazım? aracı biraz kenara iterek yolu açmak çokmu zor iş? bu ne aymazlık, bu ne pişkinlik yahu? bafranın gerçek ismi afrika. çünkü afrika ormanlarında çok daha fazla medeniyet var.

Cevap
Yorumcu-105895

O alansa kenarı parkadecek biyer yok araya park ederek en iyisini yapmis

Cevap
Yorumcu-105851

O bölgeyi biliyor musun? gayet uygun yere bırakmış.

Favicon
Yorumcu-105775

Haram yiyorsunuz esnaflar herkesin hakkı var kaldırımlarda belediye birşey demiyor diye kafanıza göresiniz ayıp...

Favicon
Yorumcu-105777

Hiç şaşırmadım ki o arkadaş aracı azalandığı için park etmiş bir çok kişi okadar uygunsuz yere park ediyorki..birde dörtlüleri yakıyorlar sanki dörtlüleri yakınca her yere araç park edilebilirmiş gibi bir anlayış var.

Daha Fazla Yorum