BAFRA

Bolu Belediye Başkanı Yılmaz, Başkan Şahin’i Ziyaret Etti

 
 690
Bolu Belediye Başkanı Yılmaz,Başkan Şahin’i Ziyaret Etti - Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı Başkan Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş da bulundu. 
Bafra Haber

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ve Boluspor Başkanı Necip Çarıkcı Başkan Şahin’i makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında Bafra Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Çamaş da bulundu. 

Başkan Şahin ziyaret sırasında Başkanlara Bafra’yı tanıtan plaket verdi. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz ziyaret sırasında yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bafra sevdiğimiz bir ilçemiz. Boluspor başkanımızla birlikte Bafra Belediye Başkanımızı ziyaret etmeyi arzu ediyorduk. Bafra’da olmaktan çok mutlu olduk. Başkanımız Zihni Şahin Bey’e yakın ilgisi ve misafirperverliği ve bizlerle beraber olan belediye başkan yardımcımız Hüseyin Çamaş Bey’e çok teşekkür ediyoruz.“ dedi. 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ise yaptığı açıklamada ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade ederek şunları söyledi: “Öncelikle bizleri onurlandıran Bolu Belediye Başkanımız Alaaddin Yılmaz Bey ve Boluspor başkanımız Necip Çarıkçı Bey’e çok teşekkür ediyorum. Bolu Karadeniz’imizin çok güzel vilayetidir. Boluspor sonuçlarını yakından takip ettiğim bir takımımızdır. İki başkanımızın ziyareti bizleri memnun ve mutlu etmiştir. Başkanlarımıza başarılar diliyorum. Hem Samsunsporu hem de Bolusporu ve Karadeniz takımlarımızı süper ligde görmeyi arzu eder bundan mutlu oluruz.” dedi. 

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin başkanlara Bafra nokulu, kaymaklı lokumu ikram ederek, Bafra’yı tanıtan yayınlar verdi.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bolu Belediye Başkanı Yılmaz, Başkan Şahin’i Ziyaret Etti haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Favicon
Yorumcu-94347

Ben.ibrahim.ceylan.parayatacakti.başkanim.yatmadi.neden.eletirik.icin.

Favicon
Yorumcu-94073

Başkanım önce bir yerdekileri rahat ettirseniz.dar yollarda trafik akışı tek yönlü sağlanmalı

Favicon
Yorumcu-94262

Zihni hocam gerçekten her zaman nazik ve beyefendisiniz. baframızı en güzel şekilde temsil ediyorsunuz. çok teşekkür ederim.