BAFRA BELEDİYESİ

Bilgi Ve Teknoloji Evi Yeni Öğretim Yılına Hazır

 
 441
Bilgi Ve Teknoloji Evi Yeni Öğretim Yılına Hazır - Bafra Belediyesi tarafından gençlerin ve öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanabildikleri “Bilgi ve Teknoloji Evi” yeni eğitim ve öğretim yılına hazır.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediyesi tarafından gençlerin ve öğrencilerin ücretsiz olarak yararlanabildikleri “Bilgi ve Teknoloji Evi” yeni eğitim ve öğretim yılına hazır.

Bafra Belediyesi Alpaslan Türkeş Parkı bünyesi içerisinde bulunan Bilgi ve Teknoloji Evi, geçtiğimiz dönem öğrencilerin ve gençlerin yoğun ilgisi ile karşılaşmıştı. 

Bafra Belediyesi, geçtiğimiz yılın gelen talep ve isteklerini göz önüne alarak yeniden dizayn edilen Bilgi ve Teknoloji Evi’nde bu yılda birçok öğrencinin yararlanması amaçlıyor. 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bilgi ve Teknoloji Evi’nin gençlerin ve özellikle öğrenciler için çok önemli bir hizmet olduğunu çizerek, “Hizmetlerimizin öznesinde çocuklarımız ve gençlerimiz var. Onlara imkân sağlamak, fırsat vermek, sorunlarına çözüm bulmak bizlerin görevi. Bu düsturda hayata geçirilen Bilgi ve Teknoloji Evi’mizin 2018-2019 Eğitim ve Öğretim yılında beklentilere tam olarak cevap verebilmesi için gerekli çalışmalar ve düzenlemelerimizi tamamladık. Daha önce olduğu gibi çocuklarımız yeni dönemde de Bilgi ve Teknoloji Evi’mizden ücretsiz faydalanacaklar.” dedi. 

Bafra Belediyesi Bilgi ve Teknoloji Evi’nde gençler ve öğrencilerin araştırma yapabileceği, dersleri ile ilgili bilgi edinebileceği bilgisayarlarla donanmış alanın yanında, çalışma ve okuma salonu ve Şehit öğretmenler Şenay Aybüke Yalçın ve Necmettin Yılmaz’ın isminin verildiği bir de Kütüphane bulunuyor.

Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bilgi Ve Teknoloji Evi Yeni Öğretim Yılına Hazır içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 4
Favicon
Yorumcu-104443

Buraya bu kadar masraf yapılmış diye konuşanlar şimdi haberlerini yaptırıyorlar, gerçekten enteresan

Favicon
Yorumcu-105995

Çok güzel bir eser ve hizmet eski başkan zihni şahşne bu hizmeti için ve devam ettiren yeni başkam hamit kılıça bir veli olarak çok teşekkür ediyorum

Favicon
Yorumcu-105969

Gerçekten çok yararlı bir yer gittim gezdim çocuklarımızı güvenle gönderebileceğimiz bir yer bildiğim kadarıyla zihni başkan döneminde kurulmuştu burası emeği geçen herkese teşekkürler bu tür mekanların devamını getirmeniz dileğiyle

Daha Fazla Yorum