SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Başkan Zihni Şahin, ilçe turunda

 
 5653
Başkan Zihni Şahin, ilçe turunda - Bafra ve Alaçam ilçelerinde yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunlulara hizmet yarışının bundan sonra da hız kesmeden devam edeceğini söyledi.
IHA

Bafra ve Alaçam ilçelerinde yapımı devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, Samsunlulara hizmet yarışının bundan sonra da hız kesmeden devam edeceğini söyledi.

Optimized 20d41098 99de 4b42 b5ac cf55244a8588
Türkiye 31 Mart yerel seçimlerini geride bırakırken Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, çalışma temposuna ara vermeden ilçelerde yapımı devam eden çalışma ve projeleri incelemek için yola koyuldu. Bafra ve Alaçam ilçelerini ziyaret eden Zihni Şahin, "Samsunlulara hizmet yarışı bundan sonra da hız kesmeden sürecek" dedi.

Geyikkoşan sahilleri yaza hazır
Başkan Zihni Şahin ilk olarak, Alaçam İlçesi’ne giderek Geyikkoşan mevkisinde sahil şeridi ve sosyal tesis düzenlemelerini inceledi. Zihni Şahin, Alaçam Belediye Başkanı Başkanı Hadi Uyar ile Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Serkan Çam’ın da katıldığı inceleme gezisini, "Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan içinde spor tesisleri, park, piknik alanları ve restoran bulunan Geyikkoşan Sahili Projesi’ni yerinde inceledik. Sezonun açılmasıyla vatandaşımızın kullanımına açılacak olan projenin ilçemize ve Samsun’umuza hayırlı olmasını diliyorum" sözleriyle değerlendirdi.

Hamit Kılıç’ı kutladı, inceleme yaptı

#alacam3# ziyaretinin ardından Bafra’ya geçen Zihni Şahin, ilk olarak Belediye Başkanı #hamit-kilic1#’ı ziyaret etti ve yerel seçimlerdeki başarısından dolayı kutladı. Başkan Zihni Şahin, daha sonra Başkan Hamit Kılıç, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna, Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanı Serkan Çam, Bafra Belediyesi daire amirleri ile birlikte Gençlik Caddesi, Yaşar Doğu ve Alaçam Caddesi ile Cumhuriyet Meydanı’nda tamamlanan aydınlatma ve baskı beton kaldırım çalışmalarını yerinde inceledi.

Samsunlulara hizmet yarışı sürecek
#bafra4#’nın yapılan yeni düzenlemelerle artık geceleri ışıl ışıl parladığını söyleyen Zihni Şahin, "Tüm yapılan çalışmaların ilçemize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnanıyorum ki eksik olanlar Büyükşehir Belediye Başkanlığı’na seçilen Mustafa Demir Bey tarafından tamamlanacaktır. Seçim yoğunluğu nedeniyle yapamadığımız ziyaretleri yapma imkanı bulduk. Sürekli takip ettiğim çalışmaları yerinde inceleme mutluluğunu yaşadım. İnanıyorum ki başta Büyükşehir Belediye Başkanımız ve 17 ilçede seçilen tüm belediye başkanlarımız, Samsun ve Samsunlular için hizmette hız kesmeyecektir. Her şey Samsun’umuz için, Samsunlular için" şeklinde konuştu.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
 • BafraHaber Yorum
 • Başkan Zihni Şahin, ilçe turunda içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 24
User defaultYorumcu-119228
04 Nisan 2019
01:42
 • Yorumcu-119228
 • 04 Nisan 2019
 • 01:42

Bafra için bu insanlarımız için kim bir çivi çaktıysa teşekkürler. zihni abimize de çok çok teşekkürler. bir bafralı bşr yere geldi mi sevinmeli sahip çıkmalı desteklemeliyiz. böyle yapmazsak o zaman samsunda ankarada lobşmiz adamımız yok dememeliyiz.

User defaultYorumcu-119289
04 Nisan 2019
08:32
 • Yorumcu-119289
 • 04 Nisan 2019
 • 08:32

Ankara ve istanbul büyükşehir de bu yüzde n chpkk ya geçti sizde doğru yoldasınız

User defaultYorumcu-119284
03 Nisan 2019
23:40
 • Yorumcu-119284
 • 03 Nisan 2019
 • 23:40

Bana bakin bana şehrin her yerine eşit hizmet bekliyoruz oy istediniz verdik kimse sözünden dönmesin yeter canimiza tak dedirttiniz bikere köy yollarını cakilla hamit başkanım bide dini bütün adamsın biliyoruz ve seviyoruz seni bu asmaçam köyünde hoparlör sorunu var ezan mahalleye gitmiyor insanlar ezanın sesine hasret mübarek 3 aylarda sevaba nail ol bu işi çözersen sen çözersin yeni görevinde başarılar

Cevap
 • Yorumcu-118802
 • 04 Nisan 2019
 • 01:57

Bir köy bir hoparlör alamıyor mu?

Daha Fazla Yorum