SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Başkan Şahin: “Samsun’u hak ettiği kalkınmışlık seviyesine ulaştıracağız”

 
 801
Başkan Şahin: “Samsun’u hakettiği kalkınmışlık seviyesine ulaştıracağız” - Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “İnşallah bize devam hakkı verildiğinde, belediye başkanlığımız devam ettiğinde bütün STK’larla beraber yapacağımız toplantılar ve dayanışma içerisinde Samsun’u hak ettiği kalkınmışlık seviyesine ulaştıracağız” dedi.
IHA

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “İnşallah bize devam hakkı verildiğinde, belediye başkanlığımız devam ettiğinde bütün STK’larla beraber yapacağımız toplantılar ve dayanışma içerisinde Samsun’u hak ettiği kalkınmışlık seviyesine ulaştıracağız” dedi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zihni Şahin “Sevdamız Samsun” buluşmaları kapsamında İstanbul ve Ankara’nın ardından Samsun’daki STK ve iş dünyasının temsilcileriyle bir araya geldi. Büyükşehir Belediyesi Şehit Ömer Halisdemir Çok Amaçlı Salonda gerçekleşen programda açıklamalarda bulunan Başkan Şahin, hedeflerinin Samsun’un gelişmesini, kalkınmasını ve hak ettiği yere gelmesini sağlamak olduğunu söyledi. Belediye başkanlığı süresinde 10. yılın içerisinde olduğunu anımsatan Başkan Şahin, “Zamanımın yüzde 50’sini enerjimin yüzde 50’sini hep şehrin kalkınması için neler yapabiliriz diye düşünerek devamlı çalıştık ve bunun sonucunda birçok başarıyı elde ettik” dedi.

“Samsun dışındaki hemşehrilerimiz de Samsun’a büyük katkı sağlıyor”
Samsun dışındaki hemşehrilerinin de sivil toplum olarak çok güzel örgütlendiklerini ve onların da kalplerinin Samsun için, Samsun sevdasıyla attığını ifade eden Başkan Şahin, “Bu derneklerin çalışmaları neticesinde hemşehrilerimizin yaz tatillerini Samsun’da geçirmeleri dahi Samsun’a ekonomik anlamda büyük katkı sağladığını unutmayalım. Onların da toplantılarda sürekli ifade ettiği şuydu: ‘Biz Samsun’u, memleketimizi unutmayız. Ama bizden sonraki nesiller unutabilir’. Bu çalışmalarla beraber Samsun’da genç nesillerin de bağını koparmamak adına büyük çalışmalar yaptılar” diye konuştu.

“Samsun’u kalkındırdığımızda dolayısıyla ülkemizi de kalkındırmış olacağız”
Hayat anlayışının ortak akılla her alanda kimlerin fikirleri varsa onları da dinleyerek ve o kesimlerin fikirleriyle beraber onların problemlerini çözmek olduğunun altını çizen Başkan Şahin, “İnşallah bize devam hakkı verildiğinde, belediye başkanlığımız devam ettiğinde sizlerle beraber, bütün STK’larla beraber yapacağımız toplantılar ve dayanışma içerisinde Samsun’u hak ettiği kalkınmışlık seviyesine ulaştıracağız. Çünkü bizim görevimiz bu. Samsun’da yaşayanlar olarak Samsunlu olarak biz Samsun’a karşı görevimizi yaptığımızda, Samsun’u kalkındırdığımızda dolayısıyla ülkemizi de kalkındırmış olacağız” şeklinde konuştu.
Programa, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Samsun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Hacı Eyüp Güler ve Baro Başkanı Av. Kerami Gürbüz’ün yanı sıra çok sayıda STK ve iş dünyasının temsilcileri katıldı.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

 • BafraHaber Yorum
 • Başkan Şahin: “Samsun’u hak ettiği kalkınmışlık seviyesine ulaştıracağız” içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 4
User defaultYorumcu-109236
09 Kasım 2018
19:32
 • Yorumcu-109236
 • 09 Kasım 2018
 • 19:32

Bafra yı 10 yılda kalkındırdınız burayı da uçurursunuz şüphem yok !

User defaultYorumcu-105727
09 Kasım 2018
00:13
 • Yorumcu-105727
 • 09 Kasım 2018
 • 00:13

Bafrayı vakıfcılar yönetiyor istiyorlarki samsun’u da vakıfcılar yönetsin osman genç vakıfcıdır. koltuk için bukadar ahlaksızlığa ne gerek var.

User defaultYorumcu-105137
09 Kasım 2018
07:49
 • Yorumcu-105137
 • 09 Kasım 2018
 • 07:49

O iş sana kaldıysa

Daha Fazla Yorum