BAFRA

Başkan Şahin Sağlık Bakanı Demircan’ı Ziyaret Etti

 
 533
Başkan Şahin Sağlık Bakanı Demircan’ı Ziyaret Etti - Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ankara’da Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı makamında ziyaret etti.
Bafra Haber

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Ankara’da Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan’ı makamında ziyaret etti.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ziyaret ile ilgili olarak şunları söyledi: “Samsun’dan bakanımız olması Samsunumuz, Bafra’mız ve tüm ilçelerimiz için her zaman büyük şans olmuş ve bundan kazançlı çıktık.“ dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarına şöyle devam etti: “Öncelikle Cumhurbaşkanımıza Samsunumuza verdiği değer için çok teşekkür ediyorum. Uzun yıllardır kabinelerde Samsunlu bakanlarımız ve genel başkan yardımcılığında Samsunlu bir milletvekilimiz oldu. Şimdi kabinede Sağlık Bakanı olarak Samsun milletvekilimiz Dr. Ahmet Demircan Bey ve parti başkanlık divanında ise Çiğdem Karaaslan Hanımefendi bulunmaktadır. Bunlar Samsunumuz için şanstır. Büyük kazançtır. Daha önceki bakanlarımızda olduğu gibi olumlu sonuçlarını da hemen görüyoruz.

Samsun Şehir Hastanemiz hayata geçiyor. Bafra’mızda da Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz için yeni hizmet binası yapılacak. Sağlık alanında daha sayısız hizmetler geleceğine inanıyorum. Bakanımızı ziyaret ettik. Bizleri makamında kabul etti. Nezaketi, ilgisi ve yüksek misafirperverliği için çok teşekkür ediyorum.” dedi.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Şahin Sağlık Bakanı Demircan’ı Ziyaret Etti içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 0