BAFRA

Başkan Şahin: Önümüzdeki 4 Yılın Planlamasını Yaptık 

 
 1049
Başkan Şahin: Önümüzdeki4 Yılın Planlamasını Yaptık  - Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, “2018-2021 tarihleri arasında ki 4 yıllık asfalt, beton yol, baskı beton kaldırım ve kaldırım çalışmalarını planladık.” dedi.
Bafra Haber

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, “2018-2021 tarihleri arasında ki 4 yıllık asfalt, beton yol, baskı beton kaldırım ve kaldırım çalışmalarını planladık.” dedi.

Gaziosmanpaşa Mahallesi’ndeki kaldırım çalışmalarını inceleyen Başkan Şahin kaldırım çalışmaları ve önümüzdeki yılların planlaması hakkında bilgiler verdi. 

Başkan Zihni Şahin, “İlçemizde çok yoğun kaldırım çalışmaları yapmaktayız. 8 yıl içerisinde 30 yılda yapılan daha fazla kaldırım çalışması yaptık.  Bu kadar çok kaldırım yapmamızda kurduğumuz kilitli parke taşı ve bordur tesislerimiz, aldığımız araçlar ile personellerimizin büyük katkısı vardır. 

8 yılda 200 bin metrekareden fazla kaldırımı ilçemize kazandırmak nasip oldu.” dedi. 

Son olarak ayakkabıcılar arastasında baskı beton çalışması, Kızılırmak mahallemizde ise kaldırım çalışması yapıldığını belirten Şahin, “Gaziosmanpaşa Mahallemizde de baskı beton kaldırım çalışmalarına başladık. Burada ki çalışmaları yerinde inceledik. Muhtarımız Ömer Kaplan ve hemşerilerime gösterdikleri yakın ilgiden dolayı çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu. 

“2018-2021 tarihleri arasında ki 4 yıllık asfalt, beton yol, baskı beton kaldırım ve kaldırım çalışmalarını planladık.” diyen Başkan Şahin, “Hedefimiz 139 mahallemizde asfalt ve beton yol ile kaldırım problemini tamamen bitirmektir. Hazırlıklarımızı buna göre yapmaktayız.  Yeni mahalle olan köylerimizle birlikte ilçe merkezimizde yol ve kaldırım problemi tamamen bitecektir.” diye söyledi.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Şahin: Önümüzdeki 4 Yılın Planlamasını Yaptık  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 5
Favicon
Yorumcu-93920

Sayın başkanım xahmet olmazsa toki de dogal gaz için bozulan yolları ve kaldırımlarıda yapsanız iyi olur

Favicon
Yorumcu-93866

Kaldırımlar insanlar yürüsün diyemi yapılıyor teşhir içinmi otopark içinmi bebek arabası geçmiyor yürüyecek yer yok denetim sıfır dört yıllık planda bunada bi yer varmı

Favicon
Yorumcu-93858

Bafra yesil yazi koyu yoluda birturlu olmadi koye hizmet sifir cakil bile yok

Daha Fazla Yorum