BAFRA

Başkan Şahin Öğrencileri Şaşırttı 

 
 979
Başkan Şahin Öğrencileri Şaşırttı  - Bafra İMKB Şehit Erol Haspulat Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret eden Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, öğrenciler ile birlikte yemek yedi.
Bafra Haber

Bafra İMKB Şehit Erol Haspulat Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret eden Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, öğrenciler ile birlikte yemek yedi.

Eline tabldot alarak öğrencilerle birlikte sıraya giren Başkanı gören öğrenciler şaşkınlığını gizleyemedi. Başkan Şahin, yemek esnasında öğrenciler ile sohbet etti, hatıra fotoğrafı çekindi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Yıllarca öğretmenlik yaptım. Öğrencilerimizle birlikte olduk. Binlerce anımız oldu. Binlerce öğrencimiz yetişti. Bugün bakanlıklara, genel müdürlüklere, çeşitli kurum ve kuruluşlara kısacası nereye gitsem bir öğrencim ile karşılaşıyorum. Onları bir yerlerde görmekten büyük mutluluk duyuyorum. 

Belediye başkanı olduktan sonra da hemşerilerimle olduğu gibi Öğrencilerimiz, öğretmenlerimiz ve okullarımız ile ilişkimizi hiç kesmedim. Bir arada olmaya devam ettik. Okullarımızın her faaliyetine destek oluyoruz. 

Belediye olarak öğrencilerimizin faydalanacağı çeşitli etkinlikler yaptık. Bu etkinliklerimizden tiyatrolarımız devam ediyor. Başka etkinliklerde yapacağız. Öğrencilerimizle birlikte olduk. Sohbet ettik. Büyük mutluluk duydum. Hepsine sağlıklı ve başarılarla dolu yıllar diliyor, bir kez daha tüm öğrencilerimize, çocuklarımıza ve gençlerimize sevgilerimi sunuyorum.” 

Başkan Şahin’in okul ziyaretine Bafra Belediyesi Kültür İşleri Müdürü Yusuf Danışmaz ve okul müdürü Cavit Ovalı da refakat etti.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Şahin Öğrencileri Şaşırttı  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0