BAFRA

Başkan Şahin Kaldırım Çalışmalarını İnceledi 

   |   
 1228
Başkan Şahin Kaldırım Çalışmalarını İnceledi  - Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Gazi Osman Paşa Mahallesinde devam eden Baskı Beton Kaldırım Çalışmalarını yerinde inceledi. 
Bafra Haber

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Gazi Osman Paşa Mahallesinde devam eden Baskı Beton Kaldırım Çalışmalarını yerinde inceledi. 

Belediye Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yürütülen çalışmaları yerinde gören Başkan Şahin, yeni yollar ve kaldırımlarla şehrin güzel bir görüntüye kavuştuğunu söyledi. 

Başkan Yardımcısı ve Mali Hizmetler Müdürü Fikret Vatansever ve Fen İşleri Müdürü Hüseyin Özdamar ile birlikte incelemelerde bulunan Başkan Şahin, ilçenin gün geçtikçe daha da büyüdüğünü, bunun da yeni hizmetlere kapı araladığını belirterek “Çalışmalarımıza her gün bir yenisi ekleniyor. İlçede hem altyapı hem de üstyapı sorunlarını en kısa sürede çözüp vatandaşımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz.” dedi.

Başkan Şahin, çalışmaları incelerken yaptığı açıklama şunları söyledi: “Bunun için var gücümüzle çalışıyoruz. Bugün Gazi Osman Paşa Mahallemizin Osman Paşa ve Söğütlü Sokaklarında devam eden Baskı Beton Kaldırım Çalışmalarımızı incelemeye geldik. Çalışmalar seri bir şekilde sürüyor. Kaldırım yapılacak alanlarımızın çoğunun betonlaması ve baskısı bitti. Yeni kaldırımlarla sokaklarımız güzel bir görüntüye kavuştu. İnşallah program dâhilinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Daha önce de yaptığım açıklamalarda belirttiğim gibi ‘Hedefimiz 139 mahallemizde asfalt ve beton yol ile kaldırım problemini tamamen bitirmektir’. Hazırlıklarımızı buna göre yapmaktayız. Yeni mahalle olan köylerimizle birlikte ilçe merkezimizde yol ve kaldırım problemi tamamen bitecektir.”

Çalışmaları inceleyen Başkan Şahin, vatandaşlarla sohbet etti. İsteklerini kendisine ileten esnaflar ve mahalle sakinleri Başkan Şahin’e çalışmalardan dolayı teşekkür etti. 


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Şahin Kaldırım Çalışmalarını İnceledi  içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 12
Favicon
Yorumcu-94115

Bu kaldırımlar yapılırken sokak ve caddelerin durumuna göre yapılır ise daha iyi olur bazı sokaklarda aşırı geniş kaldırım yapılmış trafik bu sokaklarda tıkanıp kalıyor.ne geri gidebiliyorsun ne ileri dahada çok çile oluyor örneğin yol 4 metre kaldırım çift taraflı 6 metre

Favicon
Yorumcu-93929

Bu kaldırım asfal vs belediyelerin asli görevi tamamda. geçmiştekiler de hiç yapmamış kardeşim. her gün asfalt kaldırım yapılıyor. köy içinde de beton yol yapılıyor. geçmişte 500 metre asfalt yapan başkanlar hava atıyordu.

Favicon
Yorumcu-93963

50 senedir tek dertleri kaldırım

Daha Fazla Yorum