BAFRA BELEDİYESİ

Başkan Şahin, İstanbul Bafraspor Şampiyonluk Gecesinde

 
 1324
Başkan Şahin, İstanbulBafraspor Şampiyonluk Gecesinde - Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, İstanbul Bafraspor Kulübü’nün düzenlediği ‘’O sene bu sene, hep beraber elele’’ şampiyonluk gecesine katıldı. İstanbul Bayrampaşa’da yapılan geceye yaklaşık 1000 kişi katıldı.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, İstanbul Bafraspor Kulübü’nün düzenlediği ‘’O sene bu sene, hep beraber elele’’ şampiyonluk gecesine katıldı. İstanbul Bayrampaşa’da yapılan geceye yaklaşık 1000 kişi katıldı.

Program, tüm şehitlerimiz için saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşının okunması ile başladı. İstanbul Bafraspor’un başarılarından bahseden sinevizyonun gösteriminin ardından konuşmalara geçildi. Gecede konuşan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin şunları söyledi: “Bir başarının sonunda böyle bir gecede bir araya gelmek bizleri çok mutlu etti. Bafra ve Samsun adına, İstanbul’da ve diğer şehirlerimizde hangi etkinlikler olursa olsun, çok önemli bir sebep olmadıktan sonra hepsine katılan bir kardeşinizim. Çünkü ben sivil toplum kuruluşlarında görev yapmanın ne olduğunu çok iyi bilen birisiyim. Sizler burada maaşlı çalışmıyorsunuz, hepiniz birer gönüllüsünüz. Sizlere can-ı gönülden teşekkür ediyorum. Kadını, erkeği, genci ve sporcularıyla Samsunu burada en iyi şekilde temsil ediyorsunuz. O bakımdan sizlerin burada yapmış olduğunuz bu tür etkinliklere katılmanın bizler için bir boyun borcu olarak görüyorum. Sizler memleketinize karşı bir sorumluluk taşıyorsunuz. Sizlerle iftihar ediyorum. Bu akşam burada toplanmamıza vesile olan İstanbul Bafraspor Samsunun burada temsilcisi olan tek takımı. İnşallah bu başarılar devam eder. Emeği olan herkesi tebrik ediyor başarılarının devamını diliyorum. Bu vesile ile de inşallah Samsunspor’da sıkıntılarından kurtarır, ilimizi en iyi şekilde temsil edecek duruma gelir.” dedi. Ak Parti Samsun Milletvekili Av. Orhan Kırcalı da konuşma yaparak, “Bu akşam güzel bir organizasyon için, İstanbul Bafraspor’un başarısını kutlamak için buradayız. Ben emeği geçen kulüp yöneticilerimize, sporcularımıza teşekkür ediyorum. İstanbul’a sık sık geliyor maçlarını da seyretme fırsatı buluyoruz. Başarılarını da gördük. Darısı Bafraspor ve Samsunspor’un başına.” Dedi. Gece anı fotolarının çekilmesi ile birlikte sona erdi.Başarı ve Şampiyonluk Gecesine ayrıca Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, SADEF Genel Başkanı Yıldıray Baş ve yönetimi, SAYSİAD Genel Başkanı Av. Ayşe Üstünel Dağdelen ve yönetimi, siyasi parti temsilcileri, spor kulüpleri, İstanbul Bafraspor Kulübünün Onursal Başkanı Aydın Dursun, yönetimi, futbolcu ordusunun aileleri, İstanbul Bafra Dernekleri Federasyonuna (BADEF’e) bağlı dernek başkanları, yönetimi, kadın kolları, işadamları ile çok sayıda davetli katıldı.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Şahin, İstanbul Bafraspor Şampiyonluk Gecesinde haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 8
Favicon
Yorumcu-95800

Hacı orhan la iyi kulis yaptınmı orda zihni başkannnnn

Favicon
Yorumcu-95797

Belediye başkanı'mız temsil görevini de çok iyi yerine getiriyor.her organizasyona yetişiyor.katılımları için tekrar teşekkür ederiz.

Favicon
Yorumcu-93913

Tabiya yakit bizden yiyecek bizden icecek bizden tabiki heryere gidersinn zihni bey.bafrayi hallettin sira istanbulda aferin....

Daha Fazla Yorum