BAFRA BELEDİYESİ

Başkan Şahin: Hemşerilerimle Beraber Olmaktan Mutlu Oluyorum

 
 585
Başkan Şahin: HemşerilerimleBeraber Olmaktan Mutlu Oluyorum - Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, halkın içinde olmaya devam ediyor. Başkan Şahin, Semteks firmasını ziyaret ederek şirket müdürü Mehmet Kurt Eşi Semra Kurt ve çalışanlarla sohbet etti, fikir alış-verişinde bulundu.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, halkın içinde olmaya devam ediyor. Başkan Şahin, Semteks firmasını ziyaret ederek şirket müdürü Mehmet Kurt Eşi Semra Kurt ve çalışanlarla sohbet etti, fikir alış-verişinde bulundu.

Başkan Şahin çalışanlarla şirket yemekhanesinde öğle yemeğinde bir araya gelerek Bafra için neler yapıldı, neler yapılma aşamasında tek tek anlattı.Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Her zaman halkımızla beraberim. Mutlu ve hüzünlü günlerine katılıyor,6 mutluluklarını ve acılarını paylaşıyorum. Toplumumuzun her kesiminden insanlarımızla sohbet ediyor onların görüş istek ve eleştirilerini dinliyorum.  Bafralı hemşerilerim her zaman hoş görülü, mütevazı, nazik ve gerçekten çok samimiler. Hemşerilerimle karşılıklı olarak güçlü bir bağımız var. Bundan çok mutlu oluyorum. Bu vesileyle vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum.” Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarına şöyle devam etti: “İlçemizin problemlerini çözmeye çalışıyoruz. Özellikle asfalt yol ve beton yol çalışmalarına yoğunluk verdik. Önemli bir mesafe kat ettik. Tabii bu yeterli değil. Mayıs ayından itibaren daha fazlasını yapacağız. İlçe merkezimizde yol problemi kalmayacak. Yeni mahallelerimizde ise satıh kaplama asfalt ve beton yol yapacağız. 2018 yılında pek çok önemli proje ve hizmeti de vatandaşlarımızın kullanımına sunacağız. Bugün bizleri burada ağırlayan Semteks sahipleri sevgili dostlarımıza, burada çalışan değerli kardeşlerime çok teşekkür ediyorum.”

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Şahin: Hemşerilerimle Beraber Olmaktan Mutlu Oluyorum içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0