BAFRA BELEDİYESİ

Başkan Şahin Girişimcilere Moral Verdi

 
 1141
Başkan Şahin Girişimcilere Moral Verdi - Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Yakup Ergenlik ile birlikte İŞKUR, KOSGEB ve Bafra Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Girişimcilik Eğitimine katılarak kendi işlerini kuran girişimcileri ziyaret etti.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, Bafra İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürü Yakup Ergenlik ile birlikte İŞKUR, KOSGEB ve Bafra Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Girişimcilik Eğitimine katılarak kendi işlerini kuran girişimcileri ziyaret etti.

Başkan Şahin, Kredi ve Emlak Danışmanlığı Ofisini açan Ülkü Çağlar, Bilgisayar Bakım ve Onarımı yapılan işletme açan Mustafa Kocatürk, Kahvaltı Salonu ve Kafe açan Birsen Yılmaz’ı iş yerlerinde ziyaret ederek, yeni girişimcileri cesaretlerinden dolayı tebrik etti. Başkan Şahin: ”Belediye olarak girişimcilik eğitimi talep edildiğinde bunu açmaktan kaçınmayacağız. Devletimizin girişimcilere 50.000 lira hibe desteği vermesi ile girişimcilerimiz daha cesur hareket etme imkânı elde etmiştir. Bu bir hibedir ve geri ödemesi yoktur. Hükümetimiz bu şekilde girişimcilerimize destek olmaktadır. Bu destek hem yeni iş alanlarının açılmasına, hem istihdama hem de ekonomik canlanmaya önemli katkılar yapmaktadır. Bay ve bayan kardeşlerimizin bu hibeleri takip etmeleri ve girişimcilik kurslarına katılmalarını rica ediyorum. KOSGEB ve İŞKUR müdür ve yetkililerimiz her konuda kendilerine bilgi vermektedir. Ticarette bilgi ve cesaret önemlidir. Gençlerimiz bu imkânlardan mutlaka faydalansınlar ve iş hayatının içerisinde yer alsınlar. Tüm girişimcilerimize ve işletmecilerimize başarılar diliyorum” dedi.
Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Şahin Girişimcilere Moral Verdi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0