BAFRA BELEDİYESİ

Başkan Şahin “dualarımız Kahraman Mehmetçiklerimiz İçindir”

 
 2200
Başkan Şahin “dualarımızKahraman Mehmetçiklerimiz İçindir” - Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, TSK’nin Afrin’de gerçekleştirdiği operasyon için bir açıklama yaptı. Başkan Şahin “Dualarımız Kahraman Mehmetçiklerimiz içindir. Sınırlarımızın güvenliği ve Suriye’de bir terör devleti kurulmaması adına verdiğimiz mücadelemiz Afrin’de de devam etmektedir. Kahraman Mehmetçiklerimize zaferler diliyorum” dedi.
Bafra Haber

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, TSK’nin Afrin’de gerçekleştirdiği operasyon için bir açıklama yaptı. Başkan Şahin “Dualarımız Kahraman Mehmetçiklerimiz içindir. Sınırlarımızın güvenliği ve Suriye’de bir terör devleti kurulmaması adına verdiğimiz mücadelemiz Afrin’de de devam etmektedir. Kahraman Mehmetçiklerimize zaferler diliyorum” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ükemiz iç ve dış terör saldırılarına karşı tavizsiz bir mücadele vermektedir. Suriye’de bir terör devleti kurulmak istenmiştir. PKK’ya sözde müttefiklerimiz tarafından 4.000 Tır ve 2.000 uçak dolusu silah yardımı yapılmıştır. Bunlar devletimiz tarafından tespit edilmiş ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından pek çok sefer kararlı bir şekilde bu işin içinde olanlar uyarılmıştır.  3 gün önce Başkomutanımız, Cumhurbaşkanımızın talimatı ile Kahraman Mehmetçiklerimiz Suriye’de Zeytin Dalı harekâtını başlatmış ve terör unsurları vurulmuş, harekât başarılı bir şekilde icra edilmektedir. Aziz milletimiz birlik, beraberlik halinde ve dualarla bu harekâtı desteklemektedir. Hepimiz kahraman Mehmetçiklerimize dua etmekteyiz.“ Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin açıklamalarına şöyle devam etti. “İstiklal Marşı şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un milli marşımızda ifade ettiği gibi Türk Milleti; “Ben ezelden beridir hür yaşadım, hür yaşarım.Hangi çılgın bana zincir vuracakmış? Şaşarım!Kükremiş sel gibiyim: Bendimi çiğner, aşarım;Yırtarım dağları, enginlere sığmam taşarım.”  duygularının sahibidir. Milletimizi hiçbir güç yıkamaz ve tehdit edemez. Hürriyetimize hiçbir güç zincir vuramaz. Ülkemizin içinde ve dışında mücadele eden kahraman Mehmetçiklerimize, polislerimize ve tüm güvenlik güçlerimize başarılar ve zaferler diliyorum. Yüce Allah hepsinin ve milletimizin yar ve yardımcısı olsun.“ dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Şahin “dualarımız Kahraman Mehmetçiklerimiz İçindir” içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
Yorumcu-94262
26 Ocak 2018
05:11
  • Yorumcu-94262
  • 26 Ocak 2018
  • 05:11

Sağol başkan. adamsın.

Yorumcu-95469
25 Ocak 2018
17:17
  • Yorumcu-95469
  • 25 Ocak 2018
  • 17:17

Slmbence turkaskerı afrıne gırmeden savası kazandı yanı feto kalkısmasında askerle halkınını karsı karsıyagetıren feto ve amerıka görsun şimdi askerle halkkolakola sınırdakıannelerımız serbest bıraksalar askerlerın yemegını bulasıgını camasırını yıkayacaklar nerdeyse kogusta kalcaklarevladı olmayan annenın bınlerceasker evladı oldu bır ogluolan annenınde bınlercesı oldu evladı yanı turkaskerı kaybolon prestıjını kazandı dunyabır turk pılotunun neler yaptgını gördu 20metreye kadar ucagı ındırıp nasıl bombaladagını görduler simdi dunyanın eteklerı tutustu turk askerını kahpecearkadan vuranlar turkaskerıkarsında şimdi neden kacıyorsun kacsanda nereye