BAFRA BELEDİYESİ

Başkan Şahin’den Bayanlara Müjde

 
 632
Başkan Şahin’den Bayanlara Müjde - Bafra Belediyesi, ücretsiz olarak bayanlara özel ‘Sağlıklı Yaşam Etkinliği’ düzenledi.
Bafra Haber

Bafra Belediyesi, ücretsiz olarak bayanlara özel ‘Sağlıklı Yaşam Etkinliği’ düzenledi.

Bayan eğitmen tarafından verilecek etkinliklerden faydalanmak isteyen bayanlar, Bafra Belediyesi Halkla İlişkiler birimine 18 Aralık 2017 tarihine kadar müracaat edebilecekler.

Bayanların ücretsiz olarak yararlanacağı Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri, eski kapalı spor salonunda gerçekleşecek. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şu bilgileri verdi: “Bafra Belediyesi olarak 8 ayrı önemli proje ve hizmeti hayata geçiriyoruz. Bunlarla ilgili çalışmalar başladı. Yerlerini hazırlıyoruz. Bu hizmetlerimizden biri de bayan kardeşlerimize yönelik olacaktır. Bayan kardeşlerimiz için sağlıklı yaşam etkinliği kapsamında eski kapalı spor salonumuzda haftanın belirli gün ve saatlerinde ücretsiz olarak programlar olacaktır.  Yapılacak olan bu etkinliğimiz sağlıklı yaşamımıza önemli katkılar yapacaktır. Sağlık çoğumuz tarafından ihmal ediliyor. Hayatın getirdiği yoğunluk içinde asla ihmal etmememiz gereken sağlığımızı ihmal ediyoruz. Hareketsiz yaşam biçimine sahip olduk. Bunun getirdiği ciddi sağlık problemlerini doktorlarımız her gün açıklıyor. Sağlıklı yaşam kişinin olmazsa olmazlarındandır. Sağlıklı yaşam, kişisel yaşantımızdan tutun da iş yaşamına kadar her yaşamımızı etkilemektedir. Sağlıklı yaşam aynı zamanda hastalıklara yakalanmamızı da engelleyecektir. İlerleyen yaşlarda bazı hastalıkların önünü de kesmiş olacaktır. Tüm bunları göz önüne alarak bayan kardeşlerimiz için Sağlıklı Yaşam Etkinlikleri başlattık. Müracaatlar 18 Aralık tarihine kadar belediyemize yapılacaktır.” dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Şahin’den Bayanlara Müjde içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
Yorumcu-94262
08 Aralık 2017
02:08
  • Yorumcu-94262
  • 08 Aralık 2017
  • 02:08

Çok güzel bir uygulama. başkan beyi tebrik ediyorum.