SAMSUN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ

Başkan Şahin: "Beton yolda atağa geçtik"

 
 815
Başkan Şahin: "Beton yolda atağa geçtik"
 - Terme ilçesindeki beton yol çalışmalarını inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Bütün grup yollarımızı asfalt veya beton yapıyoruz. Amacımız kaliteli ve uzun ömürlü yollar yapmaktır. Beton yolda atağa geçtik” dedi.
IHA

Terme ilçesindeki beton yol çalışmalarını inceleyen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, “Bütün grup yollarımızı asfalt veya beton yapıyoruz. Amacımız kaliteli ve uzun ömürlü yollar yapmaktır. Beton yolda atağa geçtik” dedi.

Terme Belediye Başkanı Şenol Kul ve AK Parti Terme İlçe Başkanı Ali Kılıç ile birlikte beton yol yapılan bölgelerde inceleme yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin, teknik ekipten çalışmalar hakkında bilgi alırken aynı zamanda denetlemeler de yaptı. Başkan Şahin, ilk olarak Ambartepe Mahallesi’nde devam eden beton yol çalışmalarını inceledi.

Kalıcı yollar hizmete girdi
Ambartepe’de başlayan 12 kilometrelik beton yol çalışmalarının kısa sürede 3 kilometresinin bittiğini belirten Başkan Şahin, “Her zaman söylediğimiz gibi yol medeniyettir ve bizi sevdiklerimize kavuşturur. Cumhurbaşkanımız ile birlikte Türkiye’de yol kavramı tamamen değişmiştir. İnsanlarımız bölünmüş yol kavramı ile bu dönemde tanışmış oldu. Bizler göreve geldiğimiz günden itibaren mahallelerimizin temel sorunu ve talebi olan yol çalışmalarına ağırlık verdik. 20 ila 30 yıl bakım istemeyen ve kalıcı yollar hizmete sunuyoruz. Bütün grup yollarımızı asfalt veya beton yapıyoruz. Amacımız kaliteli ve uzun ömürlü yollar yapmaktır. Beton yolda atağa geçtik. Ben özellikle yol yapımına duyarlı olan ve yeri geldiğinde arazilerinden feragat eden vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Vatandaşlardan Başkan Şahin’e hizmet teşekkürü
Başkan Şahin, Ambartepe’deki beton yol çalışmaları incelemeleri sonrası Kocamanbaşı Mahallesi’ne giderek vatandaşların sorunlarını dinledi. Çalışmalardan dolayı Şahin’e teşekkür eden vatandaşlar, yıllardır birçok dönemde yapılmayan yolların bu dönem yapılmasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler. Daha sonra Emiryusuf Mahallesi’ne giden Şahin, belediye ve ilçe başkanlığını da ziyaret ettikten sonra Terme’den ayrıldı.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Şahin: "Beton yolda atağa geçtik" haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Favicon
Yorumcu-104426

Ülkeyi betona gömdünüz zaten

Favicon
Yorumcu-104283

Dededagına en fazla asfaltı zihni şahin yaptı. zihni başkana teşekkür ediyoruz. hamit kılıç başkandan da devam ettirmesini istiyorum

Cevap
Yorumcu-104399

Yav kardeşim ben dededağlıyım evimin önü afedersin b*k gibi toz pislik evlerin içi az aşağı tarafa bak

Favicon
Yorumcu-104394

Syn belediye başkanı köy yollarına asfalt yapın burada vatandaş toz, pislik içinde yaşıyor ah sizi şikayet edecek bir yer olsa da köy yolların da ki rezaletleri belgeli bir şekilde devlete iletsek şikayet etsek. bakın yollara az gezin seçimden sonra milletin yüzüne bakmıyorsunuz ama bundan sonra 1200 oy kaybetiniz onu da bende bir dededağı vatandaşı olarak gerçekten kaybetiniz. lütfen dededağı köy yollarına asfalt yapın toz ve çamur içinde yaşıyoruz bakın lütfen...