BAFRA BELEDİYESİ

Başkan Şahin Bayrak Dağıttı

 
 1863
Başkan Şahin Bayrak Dağıttı - Bafra Belediyesi’nin, Afrin’de başlatılan “Zeytin Dalı” operasyonunda kahraman Mehmetçiklerimize verdiği destek aralıksız sürüyor.

Bafra Belediyesi’nin, Afrin’de başlatılan “Zeytin Dalı” operasyonunda kahraman Mehmetçiklerimize verdiği destek aralıksız sürüyor.

Bafra Belediyesi, belediye önünü Türk bayrakları, Atatürk Posteri ve Mehmetçiklerimize dua içeren pankart ile donattı. İlçedeki tüm billboardlar da ise yine bu konu yer aldı. Son olarak Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin bizzat ilçede belediye tarafından yapılan Türk Bayrağı dağıtımına katıldı. Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Batılı emperyalistlerin haçlı kini bir türlü bitmek bilmiyor. Bu kin ile yüzyıllardır milletimize ve İslam âlemine saldırılar düzenlemektedir. Bunlar Türk milletinin ve İslam âlemin düşmanlarıdır. Emellerine kavuşmak için her yolu denemektedirler. PKK-PYD-DEAŞ gibi insanlık dışı terör örgütleri bu zihniyetin ürettikleri ve üzerimize saldırttıkları örgütlerdir. Ortadoğu coğrafyasında oynanan oyunların farkındayız. Bu oyunları sahneleyenler Türk Devletini yıkmak ve milletimizi parçalamak istemektedirler. Türk Devleti olarak içte ve dışta bu zihniyet ile mücadele etmekteyiz. Türk milletinin vatan aşkı hiçbir şeyle mukayese edilemez. Çünkü bu aşkın kaynağı İslam imanıdır. Türkiye olarak sınırlarımızda bir terör devleti kurulmasına izin vermeyeceğimizi başkomutanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği talimatla başlatılan operasyonla tüm dünyaya göstermiştir.  Bizim duamız Yahya Kemal Beyatlı’nın mısralarında kendini bulmuştur. Şu kopan fırtına Türk ordusudur yâ Rabbi.Senin uğrunda ölen ordu, budur yâ Rabbi.Tâ ki yükselsin ezanlarla müeyyed nâmın,Galib et, çünkü bu son ordusudur İslâm'ın. Devletimizin Afrin’de başlattığı “Zeytin Dalı” operasyonunda kahraman Mehmetçiklerimize zaferler diliyorum.  Bu operasyon ülkemizde tüm camilerimizde Fetih suresi ve dualarla başlamıştır. Türk milletinin ve İslam âleminin düşmanları İnşallah bozguna uğrayacaktır. Milletimizin ve Bafralı hemşerilerimizin birlik ve beraberliği örnek olmuştur. İlçemizde esnaflarımıza bayrak dağıtımı yaptık. Hemşerilerimiz işyerlerini ve evlerini bayraklarımızla donatmaya başlamışlardı. Biz de katkı yaptık. Bu vesileyle şehitlerimizi rahmetle gazilerimizi saygılarımla anıyorum. Allah ordumuzun milletimizin ve İslam âleminin yar ve yardımcısı olsun.“ dedi.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

 • BafraHaber Yorum
 • Başkan Şahin Bayrak Dağıttı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
 • Toplam Yorum 3
Yorumcu-94262
26 Ocak 2018
05:10
 • Yorumcu-94262
 • 26 Ocak 2018
 • 05:10

Bayrak dağıtmayada eleştiri gelmiş. bayrak kutsalımız sembolümüz. bayrağı elbette başkan dağıtmaya başlamalıydı. adam öyle yapmış. bari bunu tenkit etmeyin. al bir bayrakta sen as. ayıp beeeeee

Yorumcu-95456
25 Ocak 2018
10:23
 • Yorumcu-95456
 • 25 Ocak 2018
 • 10:23

Vay be bayrak dağıtmaya belediyede başka personel yokmuydu bikaç kişi daha alsaydınız yanınıza reklam olurdu..

Yorumcu-95444
24 Ocak 2018
19:42
 • Yorumcu-95444
 • 24 Ocak 2018
 • 19:42

Madem bayrak dagitildi neden istediğimiz zaman verilmiyor