BAFRA

Başkan Kılıç, özel sporcuları ödüllendirdi

 
 835
Başkan Kılıç, özel sporcuları ödüllendirdi - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda derece yapan Bafra Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü sporcusu ikizleri ödüllendirdi.
IHA

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Masa Tenisi Türkiye Şampiyonası’nda derece yapan Bafra Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü sporcusu ikizleri ödüllendirdi.

Optimized 20d41098 99de 4b42 b5ac cf55244a8588
Bafra Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü Dernek Başkanı Dursun Dündar, yönetici Ersin Önal,  masa tenisi antrenörü Adem Onursal  ve masa tenisi Türkiye birincisi Enes Burş ve Türkiye üçüncüsü Burak Burç’u makamında kabul eden Başkan Kılıç, "Engellilerin sosyal hayata adaptasyonu konusunda birçok çalışmanın içinde olmaya gayret gösteriyoruz. Bu anlamda destek verdiğimiz iki çocuğumuzun Türkiye şampiyonasında elde ettiği başarıdan dolayı onur duyuyorum” dedi.
#bafra1# Özel Çocuklar Eğitim ve Spor Kulübü Dernek Başkanı Dursun Dündar, kulüplerinin spor alanında Türkiye, bölge ve il bazında birçok başarıya imza attıklarını belirterek sporcularının başarısında katkısı olan Belediye başkanı Hamit Kılıç’a teşekkür etti. Kulüp yöneticisi Ersin Önal ise sporun tüm insanlara faydalı olduğu gibi herhangi bir engeli olanların hayata tutunmalarında da büyük bir faktör olduğunun altını çizerek, kulüp olarak koşu, yüzme alanlarında çalışmalar yaptıklarını ve bölge ve Türkiye şampiyonlukları elde ettiklerini belirtti.
Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Enes Burç ve Burak Burç’a çeşitli hediyeler vererek ödüllendirdi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Kılıç, özel sporcuları ödüllendirdi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 2
User defaultYorumcu-118195
15 Mart 2019
07:31
  • Yorumcu-118195
  • 15 Mart 2019
  • 07:31

Bafraspor binası tinerci yuvası yapanlar şimdi oy zamanı 2 sporcu göster belediye bütçesinden % 5 spor payı nerde : ?

User defaultYorumcu-117633
14 Mart 2019
20:09
  • Yorumcu-117633
  • 14 Mart 2019
  • 20:09

Hamıt beyı tebrık edıyorum. çagımızda en önemlı şey insana olan yatırımdır. beledıye destek vermış. sporsever olarak teşekkür ederım. kulüp başkanı yönetıcı antrenörü motıvasyon artmıştır ???