BAFRA BELEDİYESİ

Başkan Kılıç,”ortak Akla Önem Veren Bir İnancın Paydaşlarıyız”

 
 871
Başkan Kılıç,”ortak Akla ÖnemVeren Bir İnancın Paydaşlarıyız” - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç göreve geldiği andan itibaren hayata geçirdiği, oldukça dikkat ve takdir toplayan Ortak Akıl buluşmalarına devam ediyor.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç göreve geldiği andan itibaren hayata geçirdiği, oldukça dikkat ve takdir toplayan Ortak Akıl buluşmalarına devam ediyor.

Alparslan Türkeş Parkı Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen toplantılarda Başkan Kılıç ve ekibi Bafralı Müteahhitlerle bir araya geldi.

İlçede görev yapan Müteahhitler ile ikinci kez gerçekleştirilen istişare toplantısına Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, MHP İlçe Başkanı Barbaros Turna, Belediye Başkan yardımcıları ilgili birim müdürleri katıldı.

SEMİZ: “BU ŞEHİR HEPİMİZİN”
Toplantıda konuşan Ak Parti İlçe Başkanı İbrahim Semiz, Şehrimizin değerlerine hep birlikte sahip çıkmalıyız. Mimari açıdan güzel görünmesi için paydaşların tamamının el birliği yapması gerek. Bafra hepimizin” Dedi.

KIRCALI: “ÜZERİMİZE DÜŞENİ YAPACAĞIZ”
Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı, “Böylesi toplantıların tertip edilmesi Bafra için oldukça önemli. Belediye Başkanımıza bu noktada teşekkür ediyorum. Bafra’mızı güzelleştirmek adına hep birlikte hareket edersek başarıya ulaşmamızda hiçbir engel kalmaz. İlçenin imari yapılanması ile ilgili üzerimize düşen görevi yerine getirmekte kararlı olmalıyız. Bizler yapılaşmayı gerçekleştirirken hem ovamızı hem de çocuklarımızın yaşam alanları koruyacağız” Dedi.

KILIÇ: “ORTAK AKLA ÖNEM VEREN BİR İNANCIN PAYDAŞLARIYIZ”
Ortak Akla önem veren bir inancın paydaşları olduklarını belirten Bafra Belediye Başkan Hamit Kılıç ise, “Bafra’mızı ilgilendiren düşünce ve tavsiyelere her zaman ihtiyacımız var tüm kesimlerle bir araya gelmeyi sürdüreceğiz. Ortak akıl buluşmalarımız kapsamında daha fazla kişiye söz hakkı verebilmek adına müteahhitlerimizi iki gruba ayırmış, kalan müteahhitlerimizi de davet edip onlarında görüş ve önerilerini alacağımızı belirtmiştik. Bu gün bu amaçla bir aradayız.” Dedi.  

“HUKUKUN DIŞINA ÇIKMADAN ÇÖZÜM BULMAK”
Müteahhitlerimizin yaşadıkları sorunları kendi ağızlarından dinlemek, sorunları karşılıklı konuşarak çözüme kavuşturmak için söz konusu toplantıyı tertip ettiklerini belirten Başkan Kılıç, “Daha önce İlgili personelimize inşaat ruhsatı ve iskân raporu almaya geldiklerinde müteahhitlerimize hukukun ve kuralların dışına çıkmadan bir an önce sonuç alınması için gayret göstermeleri talimatını vermiştim. Arkadaşlarımızın bu konudaki hassasiyetleri devam ediyor. Bizler görevimizi yaparken ilçemizdeki müteahhitlerimiz ya da esnaflarımızın gözünden bakmaya çalışıyoruz. İnşaat sektöründe başta imar olmak üzere yapmamız gereken çok çalışma var” Dedi.

Müteahhitlerle yapılan istişare toplantısı karşılıklı görüş alış verişi şeklinde devam etti.

Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

 • BafraHaber Yorum
 • Başkan Kılıç,”ortak Akla Önem Veren Bir İnancın Paydaşlarıyız” içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 8
User defaultYorumcu-126079
11 Ağustos 2019
16:45
 • Yorumcu-126079
 • 11 Ağustos 2019
 • 16:45

Ortak akıl gel bana takıl :) he hehe

User defaultYorumcu-127041
11 Ağustos 2019
02:08
 • Yorumcu-127041
 • 11 Ağustos 2019
 • 02:08

Yaww he hee

User defaultYorumcu-126836
09 Ağustos 2019
17:21
 • Yorumcu-126836
 • 09 Ağustos 2019
 • 17:21

Başkanın aklı işçinin maaşları indirilir dayı oğlu müdür yapılır. buna alet olanlar sessiz kalanlar vebal altındadır

Daha Fazla Yorum