BAFRA BELEDİYESİ

Başkan Kılıç, Mahalle Muhtarlarıyla İstişare Toplantısı Yaptı

 
 2602
Başkan Kılıç, MahalleMuhtarlarıyla İstişare Toplantısı Yaptı - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra’nın merkez mahalle muhtarları ile istişare yaparak, mahallerde ki sorunları muhtarlardan dinledi.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Bafra’nın merkez mahalle muhtarları ile istişare yaparak, mahallerde ki sorunları muhtarlardan dinledi.

Bafra Alparslan Türkeş Parkı Toplantı Salonu’nda yapılan istişare toplantısına, Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Belediye Başkan Yardımcıları İsmail Kurt, Şaban Hüryaşar, Hüseyin Çamaş, belediye birim müdürleri ve muhtarlar katıldı. 

İlçe merkezinde bulunan mahallelerde ki sorunların en aza indirilmesi konusunda muhtarlarla istişare eden Belediye Başkanı Kılıç, “Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana ilçemize hizmet etmek konusunda yeni bir oluşum gerçekleştirdik. Bafra’mız ve Bafralılara hizmet etmek bizlerin başlıca görevidir. Bizlerden önce vatandaşımızın derdini ve sıkıntısını bilen, dinleyen siz değerli muhtarlarımızla, mahallelerde ki sorunları en az seviyeye indirmek için böyle bir istişare toplantısında bir araya geldik. Bu toplantıları diğer bütün mahallelerin muhtarları ile yapmayı sürdüreceğiz. Halka hizmet etmek, hepimizin boynunun borcudur” dedi. 

Mahallelerimizde ki bütün sorunlarla ilgili, hizmet açısından belediyenin bütün birimlerinin çalışacağını söyleyen Başkan Hamit Kılıç, “İlçemiz merkezinde 21 mahallemiz var, bizler Belediye olarak, mahallelerimizde ki bütün sorunlarımızla ilgili belediyemizin bütün birimlerini seferber etmeye hazırız. Yeter ki halkımız huzurlu bir hayat sürdürsün. Belediyecilik konusunda Belediye Başkan yardımcılarımız, birim müdürlerimiz, mahalle mahalle geçtikleri her cadde ve sokaktaki eksiklikleri, sorunları kendi gözüyle gördüğünde not alıyor ve gerekli birimi bilgilendirip sorunlu olan mahallelerimizde ki eksiklikler gideriliyor. Siz değerli muhtarlarımızın da halkımıza hizmet etmek açısından, görüşleri fikirleri çok önemli” dedi. Başkan Hamit Kılıç konuşmasının ardından, toplantıya katılan merkez 21 mahalle muhtarına teşekkür etti.

Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

 • BafraHaber Yorum
 • Başkan Kılıç, Mahalle Muhtarlarıyla İstişare Toplantısı Yaptı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 7
User defaultYorumcu-102242
08 Temmuz 2018
20:54
 • Yorumcu-102242
 • 08 Temmuz 2018
 • 20:54

her muhtar yemekli veya yemeksiz ve cağrılan yere gider. her gidilen yerde yemekte yoktur.buradada yemek yoktu aşırı bir şeyde yoktu savurganlık da yoktu.

User defaultYorumcu-101529
08 Temmuz 2018
10:00
 • Yorumcu-101529
 • 08 Temmuz 2018
 • 10:00

Surekli itirafci fetö ve vakif konusu mevzu oluyor. baskan hicbir açiklama yapmadi. işin aslı nedir. niye acıklama yapılmiyor.

User defaultYorumcu-99696
07 Temmuz 2018
21:15
 • Yorumcu-99696
 • 07 Temmuz 2018
 • 21:15

Sayın belediye başkanım şehir merkezindeki biraneleri ne zaman kaldırmayı düşünüyorsunuz? artık yeter bafranın en kalabalık yerinde ailelerimizle akşamları geçemiyoruz ayyaşların yüzünden.

Daha Fazla Yorum