BAFRA BELEDİYESİ

Başkan Kılıç Fatih Mahallesi sakinleriyle bİr araya geldi

 
 595
Başkan Kılıç Fatih Mahallesisakinleriyle bİr araya geldi - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ortak Akıl Buluşmaları adını verdiği istişare toplantısının yanında özellikle mahallelerden gelen görüşme taleplerini de geri çevirmiyor.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ortak Akıl Buluşmaları adını verdiği istişare toplantısının yanında özellikle mahallelerden gelen görüşme taleplerini de geri çevirmiyor.

Başkan Kılıç, ilçe merkezinde bulunan Fatih mahallesi Muhtarı Yusuf Kavak ve mahalle sakinlerinin davetlerine icabet etti. Oldukça samimi ve sıcak bir atmosferde gelişen sohbette, ilçenin ve mahallenin sorunları konuşuldu. 

Fatih mahallesi Muhtarı Yusuf Kavak, “Başkanımız ilçedeki tüm kesimlerin düşüncelerini almak gibi oldukça takdir toplayan davranış içerisinde. Daha önce bizler kendilerinin davetine katılıp gerek mahallemizin ve gerekse ilçemizle ilgili düşüncelerimizi ifade etmiştik. İstedik ki mahallemiz olarak bizlerde kendilerini davet ederek güzel bir sohbet ortamı oluşturalım. Bizleri kırmayarak davetimize katılan Başkanımıza teşekkür ediyorum.” dedi. 

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise “Mahalle Muhtarımız Yusuf Kavak’ın daveti üzerine muhtarlığımızı ziyaret ederek mahalle sakinlerimizle bir araya gelme fırsatı yakaladık. Onlarla hasb-i hal ederek hem mahallemizi hem de ilçemizi konuştuk. Muhtarımıza daveti ve misafirperverliği, mahallelimize katılımları için teşekkür ediyorum.” Dedi. 

Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Kılıç Fatih Mahallesi sakinleriyle bİr araya geldi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-106574
20 Eylül 2018
08:23
  • Yorumcu-106574
  • 20 Eylül 2018
  • 08:23

Bafrabeleyiyebaşkani cokiyi birinsan toplumlaarasi iyi konuşmasina şahitoldum cokgüzel birinsan yapici dürüsbir başkan benim göczümde tam benim arsu etigim başkan tayip erdogan gibibiradam dürüslider teşekkürlerbaşkanim saygilar.