BAFRA BELEDİYESİ

Başkan Kılıç, Çamlık Mesire Alanında İncelemelerde Bulundu

 
 502
Başkan Kılıç, ÇamlıkMesire Alanında İncelemelerde Bulundu - Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ali Kale Turistlik Tesisleri yanında bulunan Çamlık Mesire Alanında incelemelerde bulundu.
Bafra Belediyesi

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ali Kale Turistlik Tesisleri yanında bulunan Çamlık Mesire Alanında incelemelerde bulundu.

Mesire alanında piknik yapan vatandaşları ziyaret eden Başkan Hamit Kılıç, vatandaşlardan çamlık mesire alanı ile ilgili istek ve dileklerini dinledi. Vatandaş tarafından piknik alanı olarak kullanılan mesire alanında inceleme yapan Başkan Kılıç, bazı eksikliklerin giderilmesi için talimat verdi. Ali Kale Turistlik Tesisleri Çamlık Mesire Alanının temizliği konusunda ehemmiyet gösterilmesi gerektiğinin altını çizen Başkan Hamit Kılıç, “İlçemizde her gün vatandaşlarımızın uğrak yeri olan ve yine festival ve şenliklerde kullandığımız Çamlık Mesire Alanımızda vatandaşlarımızı ziyaret ederek, burası ile ilgili dilek ve istekleri dinledik. Ben de bazı eksiklikleri gördüm ve bu eksiklerin giderilmesi için birim müdürlüklerimize talimat verdim. Vatandaşlarımız buraya gelerek şehrin gürültüsünden uzak kalıyor, sohbet ediyor ve piknik yapıyor. Belediyemizce halkımızı huzurlu bir alan için elimizden gelenin fazlasını yapmaya çalışacağız” dedi. Vatandaşlar ise Başkan Hamit Kılıç’a ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
Bu haber Bafra Belediyesi tarafından üretilmiştir. Tanıtım içerebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Kılıç, Çamlık Mesire Alanında İncelemelerde Bulundu içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 5
Favicon
Yorumcu-102525

Başkanım valla pislik içinde masalarda bira şişeleri çok kötü durumda

Favicon
Yorumcu-100908

Sayin baskan fener ve kosuköyleri turizme kszandirilmali halkimiz komsu ilcelere gitmez ozaman

Favicon
Yorumcu-97311

İlkdefa işini yapan biri belediye başkanı oldu hayret işçiler saatinde işinde zabıta desen denetimde allah bozmasın çiflik düzeni yıkılmış gibi inşallah

Daha Fazla Yorum