BAFRA

Başkan Kılıç: “Bafra’yı hep birlikte yönetip daima ileriye taşıyacağız”

 
 1434
Başkan Kılıç: “Bafra’yı hepbirlikte yönetip daima ileriye taşıyacağız” - Üniversite öğrencileri ile söyleşi yapan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Gençlerimizin gücünü yanımızda hissettiğimizde daha özgüvenli ilerliyoruz. Bu açıdan daha çok gence ulaşan onların enerjisinden, azminden ve görüşlerinden istifade eden belediye olmayı sürdürecek, Bafra’yı hep birlikte yönetip daima ileriye taşıyacağız” dedi.
İhlas Haber Ajansı

 |  - Üniversite öğrencileri ile söyleşi yapan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Gençlerimizin gücünü yanımızda hissettiğimizde daha özgüvenli ilerliyoruz. Bu açıdan daha çok gence ulaşan onların enerjisinden, azminden ve görüşlerinden istifade eden belediye olmayı sürdürecek, Bafra’yı hep birlikte yönetip daima ileriye taşıyacağız” dedi.

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Bafra Şevket Aşçı Turizm Fakültesi’nde düzenlenen ‘Başkan Öğrenci Buluşması’nda öğrencilerle bir araya geldi. Turizm Fakültesi Hanife Aşcı Konferans Salonu’nda, Fakülte Dekanı Prof. Dr. Yetkin Bulut moderatörlüğünde gerçekleşen söyleşi programında eğitimlerine devam eden öğrencilerin ilçede karşılaştıkları sorunlarını dinleyen Başkan Kılıç, farklı konularda kendisine yönetilen soruları cevaplandırdı.
Söyleşi programına Turizm Fakültesi’nin yanı sıra İşletme Fakültesi’nde eğitimlerini sürdüren öğrenciler katıldı. İlçede bulunan iki fakültenin kendileri için bir şans olarak değerlendirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Hamit Kılıç, “Başta Uluslararası Kapıkaya Doğa Sporları ve Kültür Festivali olmak üzere birçok organizasyonda birlikte hareket ederek projeler ortaya koyduk. Bugünkü söyleşi programımızda da genç kardeşlerimizin Baframıza katma değer sağlayacak düşüncelerini dinledik, bizim onlar ile alakalı olan projelerimizi anlattık” diye konuştu.
Her zaman olduğu gibi yine eğitim ile alakalı öğrencilere destek olmaya devam edeceklerini belirten Başkan Kılıç, “Gençlerimizin gücünü yanımızda hissettiğimizde daha özgüvenli ilerliyoruz. Bu açıdan daha çok gence ulaşan onların enerjisinden, azminden ve görüşlerinden istifade eden belediye olmayı sürdürecek, Bafra’yı hep birlikte yönetip daima ileriye taşıyacağız” şeklinde konuştu.
Başkan Hamit Kılıç üniversite öğrencilerine ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerini yerinde yaşamaları için farklı projeler hayata geçireceklerini de sözlerine ekledi.
‘Başkan Öğrenci Buluşması’nın ardından öğrencilere hamsi ızgara ikram edildi.
 • BafraHaber Yorum
 • Başkan Kılıç: “Bafra’yı hep birlikte yönetip daima ileriye taşıyacağız” içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 28
User defaultYorumcu-166730
08 Ocak 2023
09:40
 • Yorumcu-166730
 • 08 Ocak 2023
 • 09:40

Apartman binasından fakülte üniversite olmaz. kampüs alanı ot içinde çocukların oturup çay içebilecekleri bir sosyal alanları bile yok. bu şehre hizmet edecekseniz gençlere hizmet ederek başlayın. her seçim öncesi stklarla üniversitelerle t

User defaultYorumcu-146906
06 Ocak 2023
22:49
 • Yorumcu-146906
 • 06 Ocak 2023
 • 22:49

Şakamısın sen hamido sen git tükkanını yönet bu seçimden sonra

User defaultYorumcu-143901
06 Ocak 2023
14:26
 • Yorumcu-143901
 • 06 Ocak 2023
 • 14:26

Öğrenci buluşması hazır sorularla yapılabilir tabi halk sorsun da cevaplasın sayın başkan ne yapmış da ne yapmamış ne yapacak o tekel arazisinin otoparka dönüşmesi dışında bafra halkı için bir olumlu durum göremiyorum gerisi hep etrafındakilere saltanat ama biter o da biter bafra dan kimler geldi kimler geçti

Daha Fazla Yorum