BAFRA BELEDİYESİ

Başkan Kılıç'a Ücretsiz Otopark Teşekkürü

 
 717
Başkan Kılıç'a Ücretsiz Otopark Teşekkürü - Bafra Belediyesinin her geçen gün biraz daha artan ilçe trafiğine çözüm bulabilmek adına Ağustos ayı başında hayata geçirdiği ücretsiz Otopark uygulamasına ilgi her geçen gün artıyor.
Bafra Belediyesi

 |  - Bafra Belediyesinin her geçen gün biraz daha artan ilçe trafiğine çözüm bulabilmek adına Ağustos ayı başında hayata geçirdiği ücretsiz Otopark uygulamasına ilgi her geçen gün artıyor.

İlçede eski tekel binalarının bulunduğu 12.629 m2 lik alanın alt yapı çalışmalarını hızlı bir şekilde tamamlayarak, otopark haline getiren Bafra Belediyesinin söz konusu hizmeti Bafralılar tarafından takdirle karşılanıyor. Ücretsiz Otoparkın bulunduğu alanda Samsun Milletvekili Av.Orhan Kırcalı ile birlikte incelemelerde bulunan Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, hizmetten yararlanan araç sahipleri, çevre esnafları ve vatandaşlarla sohbet etti. Ücretsiz otoparkın yaşanan trafik kaosuna çözüm bulabilmek adına atılmış büyük bir adım olduğunu ifade eden vatandaşlar Başkan Kılıç’a teşekkür etti. Bafralılar:  “Belediyemiz üzerine düşeni yaptı”Araç sahipleri ve esnaflar; “Özellikle Tekel Caddesinde Park edilecek alanın olmayışı, araçların gelişi güzel park etmesine ve neredeyse günün her saatine tıkanmalara neden oluyordu. Belediyemizin böylesi bir çalışmayı üstelik ücretsiz olarak hizmete koyması hem araç sahipleri hem esnaflar hem de vatandaşlar için çok olumlu oldu. Belediyemiz üzerine düşeni yaptı. Bundan sonraki görev araç sahiplerine düşüyor. Sorunu taşın altına elimizi sokarak çözebiliriz “Dediler. Başkan Kılıç:  “Elele verirsek çözemeyeceğimiz sorun yok”Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç ise, “Sorunları ertelemek gibi bir lüksümüz yok. Hızlı ve etkili çözümler bulmak zorundayız. İlçeden her geçen gün büyüyen trafik sorunu bertaraf etmek için hayata geçirdiğimiz ücretsiz otopark hizmetimize halkımızın ilgisi her geçen gün artıyor. Bu günde kendileri ile bir araya geldik, memnuniyetlerini dile getirdiler. Bafra’da yaşanan her problemi sadece elele verirsek çözebiliriz. Başta araç sahiplerimiz olmak üzere söz konusu sorundan rahatsız olan herkesi ücretsiz otopark hizmetimize karşı duyarlı olmaya davet ediyorum” Dedi. Ağustos ayı olağan Meclis toplantısında iki önemli uygulama ile ilgili onay alan Bafra Belediyesi,İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesinde bulunan otoparkları kullanan araçlardan bir saate kader ücret alınmaması kararının ardından, eski Tekel binasının bulunduğu yeri ise ücretsiz otopark olarak araç sahiplerinin hizmetine sunmuştu. 
  • BafraHaber Yorum
  • Başkan Kılıç'a Ücretsiz Otopark Teşekkürü içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0