BAFRA

Bal’da Bir Fidan Bir Karne Ve Geri Dönüşüm Projesi

 
 4401
Bal’da Bir Fidan Bir Karne Ve Geri Dönüşüm Projesi - Bafra Anadolu Lisesinde, 2017- 2018 Eğitim-Öğretim yılıyarıyıl karne töreninde, yıllardır devam eden “Bir Karne, Bir Fidan” ProjesiKapsamında karne alan tüm öğrencilere defne fidanı dağıtıldı.
Bafra Haber

Bafra Anadolu Lisesinde, 2017- 2018 Eğitim-Öğretim yılıyarıyıl karne töreninde, yıllardır devam eden “Bir Karne, Bir Fidan” ProjesiKapsamında karne alan tüm öğrencilere defne fidanı dağıtıldı.

TÜM ÖĞRENCİLERE DEFNE FİDANI VERİLDİ

Samsun Orman Müdürlüğünün, Projeye verdiği destekle temin edilen fidanlar, Bafra İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Katipoğlu ve Bafra Anadolu Lisesi Müdürü Yıldıray Baş tarafından tüm öğrencilere dağıtıldı.

BAL GERİ DÖNÜŞÜM PROJESİ DE SES GETİRDİ

Öğrencileri geri dönüşüme alıştırmayı amaçlayan “Geri Dönüşümde İyilik Var” Projesine destek veren Okul Personeline, Projeyi yazan ve yürüten Bafra Anadolu Lisesi, İngilizce Öğretmeni Naim Okay, Çilek Mobilya sahibi Emrah Özkök, Okul Kantini işleten Mustafa Güneş ile Bafra Geri Dönüşüm Firma Yetkilisi Enver Hümmet’e Teşekkür Belgeleri ve Defne Fidanları takdim edildi.

Geri dönüşümden elde edilen gelir ile öğrencilere burs verilmekte.

Oktay Zerrin

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bal’da Bir Fidan Bir Karne Ve Geri Dönüşüm Projesi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0