BAFRA

Bafralı Rahim Efe Yüksel Dart Şampiyonasında Türkiye 2. Si

 
 1043
Bafralı Rahim Efe YükselDart Şampiyonasında Türkiye 2. Si - Türkiye Bocce-Bowling-Dart Federasyonunun düzenlediği Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 3. Ayak Müsabakalarında, Bafra Mevlana Spor Kulübü Dart oyuncusu Rahim Efe Yüksel Türkiye 2.oldu.
Bafra Haber

Türkiye Bocce-Bowling-Dart Federasyonunun düzenlediği Şehit Demet Sezen Türkiye Dart Şampiyonası 3. Ayak Müsabakalarında, Bafra Mevlana Spor Kulübü Dart oyuncusu Rahim Efe Yüksel Türkiye 2.oldu.

Bafra Mustafa Kemal Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni ve Dart Antrenörü Sahabettin Demir konuyla ilgili olarak şunları söyledi: “Öncelikle bu büyük başarıyı Samsun'umuza kazandıran Rahim evladımı, antrenörü Rauf Can Demir hocamızı ve sporcularımızın bizlerin yanında her daim olan ailelerini yürekten kutlarım. Takımımıza bu yolda maddi ve manevi desteklerini esirgemeyen İstanbul Çağberk Cam ve Mobilya A.Ş’ye, eniştem İbrahim Bükrek’e, Federasyonumuzun İl Temsilcisi Ramazan Çoban hocama, MediBafra Müdürü Şafak Aygül Hanımefendiye, canım kardeşim Kuaför Hasan Beye, Kulüp Başkanımız Servet Şengül’e, Bafra Genç Yapı Sahibi Şenol Genç’e, Abdullah Kara kardeşime, Bafra Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Vedat Demir’e, her şeyini sporculara adayan branştaşım Beden eğitimi öğretmeni Kaan Aydoğdu’ya tüm içtenliğimle teşekkürü bir borç biliyorum.”

Oktay ZERRİN- Bafra


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafralı Rahim Efe Yüksel Dart Şampiyonasında Türkiye 2. Si içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0