BAFRA

Bafralı Özel Sporcular Samsun Ak Parti İl Başkanlığında

 
 842
Bafralı Özel Sporcular SamsunAk Parti İl Başkanlığında - Özel Çocuklar Masa Tenisi TürkiyeŞampiyonası’nda, Türkiye 1.si ve 2. si olan Burak Burç ve Enes Burç Ak PartiSamsun il başkanlığını ziyaret etti.
Bafra Haber

Özel Çocuklar Masa Tenisi TürkiyeŞampiyonası’nda, Türkiye 1.si ve 2. si olan Burak Burç ve Enes Burç Ak PartiSamsun il başkanlığını ziyaret etti.

Bafralı Özel Çocuklar Burak Burç ve Enes Burç, Samsun Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser ve Samsun Ak Parti İl Başkanı Hakan Karaduman' ı ziyaret ettiler.

Ziyarete, Özel Sporcuların Masa Tenisi Antrenörü ve Bafra Mustafa Kemal Ortaokulu Beden Eğitimi Öğretmeni Sahabettin Demir de katıldı.

İl Başkanlığı ziyaretinde, Başkan Hakan Karaduman, Özel Sporcu öğrencilerle ilgili bilgiler alıp, neler yapılması gerektiği konusunda antrenör öğretmen Sahabettin Demir ile karşılıklı fikir alış- verişinde bulundu.

Antrenör Sahabettin Demir, "Başkanımız bizden çocuklarla ilgili bilgi adılar. Çocuklarımıza ve bizlere göstermiş oldukları ilgi ve nezaketten dolayı; kendilerin yürekten teşekkür ederiz. Solsunlar, var olsunlar " diyerek duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Oktay ZERRİN

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafralı Özel Sporcular Samsun Ak Parti İl Başkanlığında içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 2
Favicon
Yorumcu-96955

Siz ne kadar kötü düşüncelere sahipsin

Favicon
Yorumcu-96947

O yaştaki çocukların parti binasında ne işi var? çocukların başarısından bile nemalanma peşindeler.