BAFRA

Bafralı Gençler Yunanistan’da

 
 680
Bafralı Gençler Yunanistan’da - 10-12 Mayıs 2019 tarihlerinde Yunanistan’ın Selanik - Kalamaria şehrinde düzenlenen Hellas Junior İnternational 2019 Badminton turnuvasında Bafralı Gençler Türkiye’yi temsil edecekler.
Bafra Haber

10-12 Mayıs 2019 tarihlerinde Yunanistan’ın Selanik - Kalamaria şehrinde düzenlenen Hellas Junior İnternational 2019 Badminton turnuvasında Bafralı Gençler Türkiye’yi temsil edecekler.

Yunanistan Uluslararası Gençler Badminton Turnuvası Badminton Milli Takım ve İlkadım Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Serkan Uğurlu, Batuhan Uğurlu ve Mete Kaan Uçan ilçemizi, ilimizi ve ülkemizi milli forma ile temsil edecekler.

Sporcuların antrenörü ve Badminton Milli Takımı antrenörü Şaban Kırcalı, “Badminton branşında yetiştirdiğimiz sporcular katıldıkları turnuvalarda ilçemize, İlimize ve ülkemize sayısız başarı kazandıran gençlerimiz İstiklal Marşımızı okutma başarısını göstermişlerdir. Başarılı gençlerin yerel yönetimden destek alamamasının üzüntüsünü yaşamaktayım. Bafralı gençler Hellas İnternational 2019 turnuvasına İlkadım Belediyesi sponsorluğunda katılıp ilçemizi, ilimizi ve ülkemizi temsil edeceklerdir. Desteklerinden dolayı İlkadım Belediyesi yönetimine, antrenör arkadaşlarım Yaşar Kaya’ya,  Deniz Balçık’a, İlkay Üresin’e ve özveri gösteren sporcularıma teşekkür ederim.” dedi


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafralı Gençler Yunanistan’da içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0