BAFRA

Bafralı Atıcılar Türkiye Şampiyonasında

 
 1066
Bafralı Atıcılar Türkiye Şampiyonasında - Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Türkiye grup müsabakalarında dereceye giren Bafralı sporcular Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.
Bafra Haber

Atıcılık ve Avcılık Federasyonu tarafından gerçekleştirilen Türkiye grup müsabakalarında dereceye giren Bafralı sporcular Türkiye Şampiyonasına gitmeye hak kazandı.

Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Faaliyet Programı içerisinde yer alan Türkiye Grup Müsabakaları 13-15 Nisan arası Bafra Şehit Mustafa Serin atış poligonunda yapıldı.

25 Metre Genç Bayanlar Spor Tabanca Atışı Ferdi dalında, Bafralı sporcular Ragibe Yiğit 481 puanla üçüncü Bilge Alev 503 puanla birinci oldu. 

Müsabakalarda birinci olan Bilge Alev çok çalıştıklarını bu dereceyi hak ettiklerini söyledi. Amacımız her zaman olduğu gibi Türk Milli takımına gitmek ve ülkemizi başarılı bir şekilde temsil etmektir. Bafra'mızda çok güzel bir atış poligonu var fakat antrenman yapacak ekipmanlarımız yok silahları başka kulüplerden alarak antrenmanlarımızı sürdürüyoruz.” dedi.

Üçüncü olan Ragibe Yiğit ise, “Arkadaşım Bilge ile birlikte Şehrimizi en iyi şekilde temsil etmek için yarışıyoruz. Buradaki turnuvalarda başarı gösterdik umarım Türkiye şampiyonasında da başarı gösterir şehrimize madalyayla döneriz.” dedi.

Antrenörleri Murat Gürsel ve Seda Şen Sağır ise, “Sporcularımız çok başarılı. Antrenmanlarımızı atlatmadan çalışıyoruz, sporcularımızın da dediği gibi kısıtlı imkânlarla büyük işler çıkarmanın peşindeyiz. Umarım Türkiye şampiyonasında da başarılı bir şekilde döneriz. ”dedi.


  • BafraHaber Yorum
  • Bafralı Atıcılar Türkiye Şampiyonasında içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-119987
16 Nisan 2019
19:38
  • Yorumcu-119987
  • 16 Nisan 2019
  • 19:38

Tebrikler