BAFRA

Bafra’ya Hava Park 

 
 1752
Bafra’ya Hava Park  - Bafra Hava Sporları Ve Gençlik Kulübü Başkanı Burhan Apaydın ve Yönetim Kurulu üyeleri Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ile kahvaltıda bir araya geldi. 
Bafra Haber

Bafra Hava Sporları Ve Gençlik Kulübü Başkanı Burhan Apaydın ve Yönetim Kurulu üyeleri Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin ile kahvaltıda bir araya geldi. 

Kahvaltılı toplantıda bu yıl 2.si yapılacak olan Kapıkayafest ve Sportif amaçlı Hava Parkı yapılması gündeme geldi. 

Hususi uçakların da inebileceği bir hava parkına da ihtiyaç duyulduğu belirtilen toplantıda Başkan Şahin OSB alanına yakın bir yerde olması bizim için daha iyi olur. Kapıkayafest’e turizm açısından ileride katkısının da olabileceği ifade edilirken, Medikal OSB’de de özellikle ihtiyaç olacağını sözlerine ekledi.

Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Bafra Hava sporları ve Gençlik Kulübü Başkanımız Burhan Apaydın ve yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımız ve pek çok gönüllümüzün de katkıları ile 1. Kapıkaya festivalimizi gerçekleştirdik. Binlerce insanımız ilgi gösterdi. Bafra’mızı dünyaya tanıttık. Bafra Belediyesi olarak 2018 yılında festivalimizin 2.ni gerçekleştireceğiz. Bu konu üzerinde ilk istişaremizi yaptık. Bu istişarelerimiz devam edecek. İlk festivalimiz sırasında bir tecrübe edindik. Eksikliklerimizi ve başka daha neler yapılabilir bunları gördük. Daha iyisi için istişarelere başladık. İnşallah 2018 yılında daha güzel bir etkinlik olacaktır. Burhan Apaydın Bey bu konuda çok önemli katkılar sağlıyor. Gündemimize Hava Parkı da aldık. Hususi uçakların da faydalanacağı Hava Parkın hem Kapıkaya festivalimiz hem de özellikle medikal OSB için faydalı olacağını düşünüyoruz. Balon gezileri, yamaç paraşütünden sonra hava Park ile Bafra’mıza bir ilki daha getirmiş olacağız.  


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra’ya Hava Park  haberine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 3
Favicon
Yorumcu-94346

Önümüz yıl yapılacak olan kapıkayafest, çok daha donanımlı ve profesyonel yapılmalı. bunu ancak potansiyeli güçlü bir organizasyon şirketi ile sağlayabilirsiniz belediyenin katkılarıyla. derneklerle, kulüplerle bir yerin ötesine geçilemez, her sene aynı amatörlükte kalırız malesef.

Favicon
Yorumcu-94262

Zihni başkan beye teşekkürler.

Favicon
Yorumcu-94296

Baframız için gecikmiş bir projedir,, artık bafra hak etti böyle güzellikleri ne zaman bitecek başkanım ilk hava a taksimiz ne zaman inecek tarih varmıdır ?