BAFRA

Bafra Umut Derneğinden eğitime destek

 
 2361
Bafra Umut Derneğinden eğitime destek - Samsun Bafra Umut Derneği (BAFUMDER), Hasan Çakın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne malzeme desteğinde bulundu.
IHA

Samsun Bafra Umut Derneği (BAFUMDER), Hasan Çakın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne malzeme desteğinde bulundu.

Samsun il ve ilçeleri dahil yurdun dört bir yanında bulunan okullara eğitim desteğinde bulunan BAFUMDER, Hasan Çakın Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne uygulamalı programlarda kullanılmak üzere kumaş desteği yaptı.
Okul Müdürü Yıldıray Baş, “Bafra Umut Derneği sürekli destekçimiz olmuştur. Şimdi de uygulamalı atölyelerimizde bulunan öğrencilerimiz için kumaş bağışında bulundular. Kendilerine okul yönetimi, öğretmen arkadaşlarım ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum” dedi.
Dernek Başkanı Hülya Yangın Ertekin de, “Eğitime destek her zaman önceliğimiz olmuştur. Derneğimizin bu faaliyetlerini yapmasında destek olan tüm gönüllülerimize teşekkür borçluyum” diye konuştu.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Umut Derneğinden eğitime destek içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0