BAFRA GÜNDEM

Bafra Umut Derneği Durağan’da

 
 811
Bafra Umut Derneği Durağan’da - Sinop’un  Durağan ilcesine bağlı Çerçiler Mahallesi’nde bulunan Şehit Recep Geçer Yatılı Bölge Ortaokulu’na Bafra Umut Derneği yardım elini uzattı.
IHA

Sinop’un Durağan ilcesine bağlı Çerçiler Mahallesi’nde bulunan Şehit Recep Geçer Yatılı Bölge Ortaokulu’na Bafra Umut Derneği yardım elini uzattı.

Okul yönetiminin talepleri doğrultusunda giysi, ayakkabı ve kırtasiye turu malzemeleri teslim eden dernek başkanı Hülya Yangın Ertekin, "Şehit Recep Geçer Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerine ihtiyaçları doğrultusunda destek verdik. Kırtasiye, giysi, ayakkabı gibi ihtiyaçlarını karşıladık. Derneğimize destek veren tüm hayırseverlere ve lojistik desteğini esirgemeyen Bafra Belediyesi’ne teşekkür ediyorum" dedi.
Bu haber, İHA Haber Ajansı tarafından üretilmiştir. İHA’nın abonelerine gönderdiği haberler otomatik olarak derlenmektedir. Bafrahaber.com editörleri otomatik akış içinde habere editoryal müdahalede bulunmamıştır. Haber içeriklerinden hukuken ilgili ajans sorumludur
  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Umut Derneği Durağan’da içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 1
User defaultYorumcu-114673
24 Mayıs 2019
15:44
  • Yorumcu-114673
  • 24 Mayıs 2019
  • 15:44

çok çok sag olun bafra umut dernegi hayırlı olsun yetim ve kimsesiz fakir cocuklarımıza el uzatandan rabbim razı olsun her faire yardımcı olmak gerekir billassa okuyan oğrencı dul yetim kimsesizlere verdiğiniz katkıdan tesekkurler sırtınız yere gelmesin sag olun bereketinizi rabbim artırsın amin bafralı kardesiniz istab istanbuldan saygılarımla