BAFRA

Bafra Tso Üyelerine Tek Hizmet Merkezi

 
 1541
Bafra Tso Üyelerine Tek Hizmet Merkezi - Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel
Başar, “Daha önceden noter huzurunda yapılan kuruluş
aşamasında şirket esas sözleşmeleri, artık Odamız bünyesinde hizmet veren
Ticaret Sicil Müdürlüklerinde yapılmaya başlanmıştır.” dedi.
Bafra Haber

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, “Daha önceden noter huzurunda yapılan kuruluş aşamasında şirket esas sözleşmeleri, artık Odamız bünyesinde hizmet veren Ticaret Sicil Müdürlüklerinde yapılmaya başlanmıştır.” dedi.

Bafra TSO üyelerinin birçok ödemesinin tek hizmet merkezinden yürütüleceğini ifade eden Bafra TSO Başkanı Göksel Başar konu hakkında yaptığı hakkında şunları söyledi: “1 Ocak 2017 tarihi itibariyle taleplerimiz doğrultusunda yürürlüğe giren tebliğ ile daha önceden noter huzurunda yapılan kuruluş aşamasında şirket esas sözleşmeleri, artık Odamız bünyesinde hizmet veren Ticaret Sicil Müdürlüklerinde yapılmaya başlanmış ve bu uygulamamız ile üyelerimiz noter maliyetleri ile karşılaşmamaktadırlar.

Üyelerimiz için zaman kavramının ne kadar önemli olduğunun farkındayız. Gümrük ve Ticaret Bakanlığına iletilen görüşler neticesinde üyelerimizin tescil işlemleri esnasında Vergi Dairelerine ve Bankalara yatırılan harçlar ile sermaye artırımı dolayısıyla rekabet Kurumuna yatırılan Devlet harçlarının tahsilâtları Odamız tarafından yapılmakta olup üyelerimiz adına ilgili Vergi Daireleri ve Bankalara aktarılmaktadır.

Gelinen son durumda Ticaret Sicil Gazetesi ilan harçlarının da odamızdan tahsilâtı başlamış olup bu aşama ile artık üyelerimizin bütün işlemleri Odamızdan tamamlanacaktır. Üyelerimizin ihtiyaçlarını karşılama açısından tek noktadan hizmet verebilmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Tso Üyelerine Tek Hizmet Merkezi içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
Yorum Yap
  • Toplam Yorum 0