BAFRA

Bafra Tso Tse Kalite Denetimini Başarıyla Tamamladı

 
 804
Bafra Tso TseKalite Denetimini Başarıyla Tamamladı - Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (Bafra TSO) İSO 9001–2015 Kalite Yönetimi Sistemi Standardı çerçevesinde TSE tarafından yapılan Gözetim Tetkikini başarıyla tamamladı.
Bafra Haber

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası (Bafra TSO) İSO 9001–2015 Kalite Yönetimi Sistemi Standardı çerçevesinde TSE tarafından yapılan Gözetim Tetkikini başarıyla tamamladı.

Denetim açılış toplantısında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar:  “Hedefimiz, her zaman üyelerimize daha kaliteli hizmet sağlamak ve hizmet standardımızı her geçen gün arttırmaktır. Meclisimiz ve Yönetim Kurulu olarak tüm süreçlerin içerisinde yer aldık, iyileştirmeler için planlamalarda bulunduk ve bundan sonra da daha iyisi için çalışacağız. Emeği geçen personellerimize teşekkür ediyorum.” dedi.

TSE Karadeniz Bölge Koordinatörü ve Baş Tetkikçi Adnan Bahadır denetim öncesinde: “ Bafra Ticaret ve Sanayi Odasının çalışmalarını, yaptığı olumlu iyileştirme faaliyetleri ve geliştirdiği sistemler dolayısı ile önce ki tetkikçiler tarafından telaffuz edildiğini söyleyerek, bölgede çalışmaları ile fark yaratan ve sürekli iyileştirmeleri ile dikkat çeken bir oda olduğunu dile getirdi. Bugün gerçekleştirilecek olan Gözetim Tetkikinin olumlu geçeceğine inandığını belirtti.

Bafra, Alaçam, 19 Mayıs ve Yakakent ilçelerinde bulunan üyelerine en iyi ve kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan #bafra6# Ticaret ve Sanayi Odası ISO 9001-2015 Kalite Belgesi ikinci Gözetim Tetkiki, Tetkik Görevlisi Hülya Mengenecioğlu ve Türk Standartları Enstitüsü Karadeniz Bölge Koordinatörü ve Baş Tetkikçi ve Adnan Bahadır tarafından yapılmış olup başarıyla tamamlanmıştır. Baş Tetkikçi Bahadır Bafra Ticaret ve Sanayi Odasının bölgede örnek gösterilen bir oda olduğunu belirterek başarıyla yürütülen çalışmalardan dolayı emeği geçenlere teşekkür etti.

Gerçekleştirilen toplantıya: Bafra TSO Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Erkan Mustafa Tokur, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İsmail Kuloğlu, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Kenan Kalay, Yönetim Kurulu Üyeleri İbrahim Süzen, Coşkun Atasoy, Oda Genel Sekreteri Talip Şahin,  TSE Tetkik Görevlisi Hülya Mengenecioğlu, TSE Karadeniz Bölge Koordinatörü ve Baş Tetkikçi Adnan Bahadır ile Genel Sekreter Yardımcısı ve Kalite ve Akreditasyon temsilcisi Ayhan Avcı katıldı.


BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER !

 • BafraHaber Yorum
 • Bafra Tso Tse Kalite Denetimini Başarıyla Tamamladı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
 • Toplam Yorum 3
User defaultYorumcu-114337
16 Ocak 2019
12:41
 • Yorumcu-114337
 • 16 Ocak 2019
 • 12:41

Eee gözetim raporların da ne var acaba...menüye bakalımmmm.

User defaultYorumcu-113144
28 Aralık 2018
15:28
 • Yorumcu-113144
 • 28 Aralık 2018
 • 15:28

Biri çıkıp demiyor mu üyelerin parasını kafamıza göre harcadık binayı rezil ettik yıkılacak yere 200 binlira bedava harcadık ve belediye niye bekliyor birinin üzerine yıkılmasını mı bekliyor

User defaultYorumcu-113144
29 Aralık 2018
01:00
 • Yorumcu-113144
 • 29 Aralık 2018
 • 01:00

Tso binasında sözleşmesi devam eden esnafa baskı yapıyorsunuz çıkın rızayla diye hatalarınızı kapatmak için mütahite istediğiniz fiyattan akaryakıt ve kendin araçlarınızı kiraya veriyorsunuz aynı araçlar bafra belediyesinde çalışıyor piyasadan seçim sonu kamyon arıyorsunuz göksel bey yönetimin ve sen sallanıyorsun artık istifa zamanın geldi