BAFRA

Bafra Tso Hizmet Binası İhalesi Tamamlandı

 
 77
Bafra Tso Hizmet Binası İhalesi Tamamlandı - Bafra  TSO Binası ihalesini kazanan  firma belli oldu. TSO binasının inşaatı sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak.
Bafra Haber

Bafra  TSO Binası ihalesini kazanan  firma belli oldu. TSO binasının inşaatı sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 5 gün içerisinde yer teslimi yapılarak işe başlanacak.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binası Kaba İnşaat ve Çatı Yapım ihalesi 17.01.2020 tarihinde 7 firma katılımı ile gerçekleştirildi. İhaleye katılan firmalar arasında 690.000 TL +KDV fiyat teklifi ile en uygun teklifi veren Mürtezaoğlu Kardeşler İnşaat San.Ve Tic.Ltd.Şti. Bina Kaba İnşaat ve Çatı yapım ihalesini almaya hak kazandı.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odasında 22.01.2020 Çarşamba günü Bafra TSO Başkanı Göksel Başar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Tokur, Yönetim Kurulu Sayman Üye Kenan Kalay, Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Süzen, Yönetim Kurulu Üyesi Sami Cömert ve Mürtezaoğlu Kardeşler İnşaat yetkilisi Abdullah Altun katılımı ile sözleşme imzalandı.

Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Göksel Başar yapmış olduğu açıklamada,  “En uygun fiyat teklifini vererek Odamız Hizmet Binası yapım ihalesini kazanan Mürtezaoğlu Kardeşler İnşaat yetkilisi Abdullah Altun’a çalışmalarında başarılar diliyor ve ihalemize ilgi gösteren tüm katılımcı firmalarımıza teşekkür ediyorum. Modern ve günün ihtiyaçlarına göre dizayn edilecek Bafra Ticaret ve Sanayi Odası Yeni Hizmet Binasının Odamız üyeleri ve Bölgemize hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.

Bafranın haberi, bafra
  • BafraHaber Yorum
  • Bafra Tso Hizmet Binası İhalesi Tamamlandı içeriğine yorum yapmaktasınız
Favicon
  • Toplam Yorum 0